Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig megijedek, ha el...

Mindig megijedek, ha el gondolkozom, más is ilyen?

Figyelt kérdés

Pl a buszon bámulok ki az ablakon, és meglöktek, és megijedtem!

Vagy olvastam a teremben kidurrantottak egy zacskót, és akkor is!

Lehet ezen változtatni? Vagy ez mindenkinél ilyen?



2013. dec. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Detto
2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én álmodozó típus vagyok, és szintén nagyon megtudok ijedni ilyen helyzetekben.
2013. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megyek az utcán, elgondolkozom, a csendet pedig hirtelen megtöri egy dudaszó mellettem. Nem mentem ki az autó elé, semmit nem csináltam, nem rám dudál, de ilyenkor eléggé meg tudok ilyedni. Ezután pedig zavartan körbenézek, vajon hányan látták, hogy nagyot rezzentem ilyedtemben.
2013. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten benned van a túlélési ösztön. Hogy nézne az ki ha el bambulsz, és történik valami pl.: rád ordibálnak rossz szándék kép, de te semmit se reagálsz csak bambulsz tovább. Meg ha belegondolsz mikor nagyon megijedsz felugrik az adrenalin szinted. Voltaképp ugyan az, adrenalin ad egy kis löketett az elfutáshoz, harchoz stb.
2013. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!