Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik világuralomra akarnak törni? Hogyan tervezitek? :D (Ha vannak itt ilyen nők, az pláne érdekelne)

Figyelt kérdés

Nekem is van tervem, sőt terveim, egytől egyik zseniálisak, csak nincsen hozzá pénzem, hogy beszerezzem a megfelelő anyagokat és embereket :D

Nektek milyen terveitek vannak? Hogy képzelitek el, milyen lenne uralmatok alatt a világ?

Azért érdekelne, hogy vannak-e itt nők, akik már szövik ravasz kis terveiket, mert én nőként még nem találkoztam hasonlóval, csak férfiakkal. (Vagy találkoztam ilyen hölgytársaimmal, csak titokban tartják:D)


2013. dec. 23. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki világuralomra akar törni,az tesz is érte....Pl Hitler elég sokáig elvitte,lényegtelen,hogyan végezte,egyszer mindenki bevégzi,de az a pont....na az nem semmi!
2013. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos bár férfi vagyok igen. Először itt Mo.-n fogok tevékenykedni majd ha megbízható elnöknek választanak akkor ugyanilyen elven egyesítem az Eu-t, majd a Földet, és ezt FEO-nak fogják hívni, minthogy a Föld Egyesült Országai. Kb. ennyi. Ilyen választ vártál?
2013. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak miniszterelnök szeretnék lenni, de úgy sem fog beteljesülni, mert nem értek hozzá.


Egy lány.

2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Igen, nekem van elképzelésem, de nem árulom el, hogy hogy. Viszont azt elárulom neked, hogy hogy festene az én világom:

-az uralmam azzal kezdődne, hogy minden olyan embert eltűntetnék a Föld bolygóról, akik alkoholt fogyasztanak bármilyen mennyiségben is. Valószínűleg mindenkit kiiktatnék, akik részegek voltak valaha, akár csak egyszer is. Vagy megöletném őket, vagy halálra dolgoztatnám őket az uralmam építésében (kegyetlenebb lennék, mint Hitler). Talán megkérdezed, hogy miért. Mert antialkoholista vagyok, nagyon sok fájdalmat okozott nekem az alkohol okozta problémák (külső hatások, sosem voltam részeg és sosem iszok).

Szóval így valószínűleg az emberiség nagy része elpusztulna nagy örömömre és elkezdhetném munkámat egy jobb ember faj megalkotásában. Az elesetteket felemelném, a beképzelteket, gőgöseket megtörném, halálradolgoztatnám. Nagyon sok pénzt áldoznék az emberi faj génállományának kutatásába, hogy az emberi fajt teljesen át lehessen írni, megalkotva a tökéletes, bűntelen fajt.

Ilyesmi... Nem vagyok szpichopata, csak utálom az emberi fajt. :D

2013. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Előző, jól átgondoltad ezt? :D Ugye tudod, hogy egyes gyógyszerek is alkoholkészítményűek, például a köptetők, nagyon fontos fertőtlenítő, és még néhány csokoládéban is megtalálhatóak kis mennyiségben, aminek következtében rengeteg gyereket is meg kéne ölnöd. Szóval, ez így nagyon nem átgondolt. :D Az utolsó mondatod meg megkérdőjelezném, erősen. :D

Viszont megértelek, hogy ami sok fájdalmat okozott nekünk a el szeretnénk tüntetni, de szerintem erről mondj le, hiszen biztosra veszem, hogy gyógyszer formában már te is érintkeztél alkohollal, így magadat is meg kéne ölnöd.

Ja, és persze én sem akarok egy szénbányában megrohadni, csak mert megkóstoltam, hogy milyen a bor, stb, de egyszer se ittam addig, hogy berúgjak. :D

2013. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

:D #4 vagyok! :D

Szóval, én nyilván az alkoholizálásra gondoltam és az ezzel járó tudatmódosult állapottra. Természetesen csak azokat dolgoztatnám halálra, akik az alkoholt -átmeneti- "öröm" szerzésre használják.


Igen, olyan sok fájdalmat okozott, hogy képes volnék kiradírozni a Földről minden alkoholizáló embert. :'(


De miért ne teljesülhetne az, hogy miniszterelnök legyél? (ha te vagy az a 80as is)

2013. dec. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az is. :D Legfőképpen azért, mert nincsenek kapcsolataim, nincs elég türelmem nyalni, és nem tudnék aludni úgy, hogy tudom, hogy csak úgy juthatok feljebb a ranglétrán, ha másokat eltiprok. Arról nem is beszélve, hogy annyira értek a politikához, hogy még egy egér is jobban zongorázik annál. :D De azért néha jó dolog elgondolkozni azon, hogy mi lenne, ha miniszter, netán a világ ura lennék, esetleg egy haramia aki azokat üldözi, akik miatt sokan szenvednek. :D
2013. dec. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jelen, de a terveim nem árulom el :D


Amúgy meg erről gyerekkorom egyik kedvenc meséje ugrott be: [link] :D

2013. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A célod egyszerű: A világuralom.

Indítékod: az átlagnál egy kicsit erősebb benned a hatalomvágy, mert az óvodában mindig megvert egy dagadt kislány.


Első Fázis:

Ideje hozzálátnod. Az első dolog, amit meg kell tenned: felkoncolni a NATO főparancsnokát. Ezzel felhívod magadra a világ figyelmét, az emberek megdöbbenve értesülnek érkezésedről. Ki ez a másnapos bunkó barom? - kérdezgetik majd megrettenve. Honnan a pokolból jött ez? És miért van fekete ruhában, mint Zorro?


Második Fázis:

Ha ezzel megvagy, a következő lépés: elfoglalni a Gellért-hegyi Szabadság-szobrot. Figyeld meg, ezután történelemtanárok hordái szegődnek nyomodba, hogy parancsodra romboljanak és pusztítsanak. Neved eggyé válik azzal a szörnyűséggel, amit az emberek úgy emlegetnek, hogy: Britney Spears! Ezt suttogja majd halála előtt mindenki.


Harmadik Fázis:

Végül beveted titkos fegyvered: az Antiochiai Szent Kézigránátot, amely előidézi a politikusok igazmondási rohamát. Ezek után előbújhatsz a Vidám Parkból, a világ a lábaid előtt hever.


Ha tanácsainkat követed, a diadal nem marad el. Bízz bennünk, és használd az Ördögiterv-generátort!

2013. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Oh, értem 80as, akkor valami más tervet kell találnod. :D

#4es

2013. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!