Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicósok! Ti mivel tervezitek...

Bicósok! Ti mivel tervezitek meg az útvonalatokat?

Figyelt kérdés
Nyáron elszeretnék jutni Miskolcról Balatonkenesére, de a google térkép még nem támogatja náluk a bicós út tervezést, ha meg az autós meg főutakon vinne, ahonnan mi kivagyunk tiltva. Az utvonaltervezo.hu -meg elvinne a Tiszához, ami nem kicsi kerülő, bár biztos nagyon szép lehet.
2013. nov. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Googlemapset használok, megfogod egérrel az útvonalat és áthúzod egy másik útra. Így kitudod alakítani az útvonalat és néha a street view is segíthet. Ez nyilván személyfüggő, de én, ha irreálisan nagyokat kéne kerülni, akkor inkább mennék főúton(ésszel), láthatósági mellénybe legalább két erős hátsó lámpával(egyik folyamatosan ég, másik villog).
2013. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de ilyen távnál a húzogatással öröké tartana, főleg hogy minden utnál meg kellene néznem street view -on hogy van az úton bicósokat tiltó tábla.

És főúton nem azért nem megyek mert elütnek, hanem mert meg *asz a rendőr.

2013. nov. 16. 17:01
 3/6 anonim válasza:

Ez nekem is probléma. Mivel jobb ötletem nincs, ezért próbálom megérdeklődni -- ismerősöktől vagy akár itt a gyk-n. Mert vannak kétségkívül vicces helyek és helyzetek az országban: pl. ott van a 2-es út, ami Dunakeszire visz. Egy szakaszon van mellette kerékpárút. Ezután annak vége (kerékpár áthúzva tábla), de ha az ember, nem lévén más választása, kikanyarodik a főútra, akkor ott rögtön egy "Kerékpárral közlekedni tilos!" táblába ütközik -- ami aztán még többször megismétlődik, amíg beérek Dunakeszire, ahol már ismét van kerékpárút. És ilyenkor legyen okos az ember!

Mondjuk, amikor arra kerekeztem, többször is jöttek azon az útszakaszon rendőrök éppen, de egyik se állított meg.

2013. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dunakeszis helyzetre van megoldás: lekanyarodsz váci útról megyeri útra és végig mész rajta, utána át a vasút alatt és utána a vasúttal párhuzamosan lesz bicikliút. Ez 2 km-es kerülő kb. Dunakeszin belül pedig visszatérhetsz a 2-es útra a kerékpársávba.
2013. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezt a variációt nem ismertem, mert Óbudán lakom, onnét mentem mindig a Magyari hídon át Dunakeszire.
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs, Megyeri híd.:-)))
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!