Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkodhat így egy felnőtt...

Gondolkodhat így egy felnőtt ember? Valakinek van ezen a téren valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kollégám és egyben lakótársam, nem fizetett be időre egy nagyobb összegű büntetést, és az átváltozott letöltendő szabadságvesztésre. Már pár napja be kellett volna vonulnia önként. Kitalálta, hogy így utólag ír kérvényt. (egyáltalán van erre mód?)Továbbá, hogy ha bárki csenget akkor én nyissak ajtót és ha őt keresik akkor mondjam azt, hogy több hónapra vidékre ment. De lehet ilyet? Mert pl. ha a rendőrök jönnek, akkor nem küldhetem el őket csak úgy, gondolom megkérdik én ki vagyok, tudom-e igazolni magam, ki a lakás tulajdonosa, stb.
2013. okt. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha falazol neki, még a végén téged is bevisznek. Oldja meg ő, neked nincs hozzá semmi közöd.
2013. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne rejtegesd ha jön a rendőrség, abból tényleg neked is bajod lesz. Inkább próbáld meggyőzni, hogy jobban jár ha bemegy. Szerintem mivel nem ment be, még elfogató parancs is lehet ellene.
2013. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, jó kolléga az ilyen. Ez elég gáz, szerintem is minősülhet bujtatásnak, ha letagadod a rendőrnek, hogy ott van bent a szobában. Miért nem tudja vállalni a felelősséget és legalább nem keverni még másokat is szarba? Amúgy meg hogy jár dolgozni, feketén? Munkahelyén elég könnyű lenne megtalálni. Vagy azóta már mást dolgozik vagy nem is dolgozik?
2013. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgyis házkutató paranccsal fog jönni a rendőrség mondasz amit akarsz be fognak menni és meg fogják találni ha ott van. Ha kamulsz a rendőrségnek akkor magaddal szúrsz ki.

Ilyet egy barát nem kér...

2013. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mássz bele semmibe amit a kollégád mond, mert a végén te maradsz a córeszbe. Oldja meg egyedül amit kevert magának, teljesen feleslegesen.
2013. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a rendőr megkérhet téged, hogy enged be a lakásba, mert körül nézne. Ha nem engeded be, akkor engedéllyel mennek vissza, de akkor már te is bajban leszel.. (bujtatás)
2013. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!