Francia nők?

Figyelt kérdés
MI a jellemző rájuk párkapcsolailag,belső tulajdonságuk meg stb?
2013. dec. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értek hozzájuk, de szerintem nagyon magasan hordják az orrukat, mert ők a "Franciák"

És ugyan olyan kényelmesek lehetnek, mint a német nők. Tehát, ne várd, hogy gyereket szüljön neked, és mosson,főzzön,takarítson. Persze tisztelet a kivételnek.

2013. dec. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, ez Európa és nem Szaúd-Arábia, ahol teljesen más a kulturális közeg. Ugyan olyan, mint itthon. Vannak gazdagabb sznobok, vannak átlagos anyagi és családi háttérrel rendelkező normális nők, lányok és ugyan úgy vannak szegények. Véleményem szerint az nem egy tulajdonság, hogy valaki francia. Ott is megtalálható mindenféle női típus, ahogy hazánkban is.
2013. dec. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek mosakodni! Ez komoly! Az egyik munkahelyemen volt két francia csaj, és egy héten csak egyszer fürödtek! Szerda a felé már olyan büdösek voltak mint a görény!
2013. dec. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elegánsak, kifinomultak, stílusosak és nagyok az igényeik. Legalábbis azok, akiket én ismerek ilyenek. Bizonyára ők sem egyformák.
2013. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!