Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Franciák vagy a Németek...

A Franciák vagy a Németek között több a homoszexuális?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.

2013. okt. 16. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A franciáknál szerintem ezerszer több.
2013. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem nemzete válogatja, jó kérdés. De a franciáknál szerintem is többen vállalják fel.
2013. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a franciák.
2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A melegek aránya jelenlegi ismeretek szerint mindenhol ugyanannyi (5-10%), bár gondolom erről pontos mérést úgy sem lehet készíteni, amíg ez nem olyan természetesként kezelt alaptulajdonságunk lesz mint a szemszínünk. A németek többen vannak, ezért náluk több meleg is van :). Egyébként számarányokban a német társadalom támogatja jobban pl. az örökbefogadáshoz v házassághoz való jogot és Berlin állítólag az egyik legnagyobb "melegváros".
2013. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Franciaorszagban a ferfiak elegge metroszexualisak, feminizaltak, alkatra is , ezert sokan melegnek tunnek, pedig valojaban nem azok.


Szerintem sem nemzete valogatja.

2013. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!