Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tényleg nincs tökéletes...

Ha tényleg nincs tökéletes ember, akkor ő mi? Csak szerintem különleges ez a lány?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam teljesen elbűvölt.

Először csak a külsejével: kedves mosolyával, hatalmas szemeivel, derékig érő hajával, formás lábaival, bájos öltözködésével.

Elkezdtem vele beszélgetni, ismerkedni, a személyisége is elbűvölt: Csendes, de amikor megszólal gyönyörűen és tartalmasan fejezi ki magát. Szerény és olvasott, sok dologhoz hozzá tud szólni. Érzékeny és hatalmas szíve van. Kedves és elfogadó mindenkivel, de mindezt a maga csendes, zárkózott stílusában teszi. Kiegyensúlyozottnak és nyugodtnak tűnik.

Nagyon sok dolog érdekli: Atlétikázik és konditerembe is jár. Imádja a szépirodalmat és a festészetet, és neki is gazdag fantáziavilága van, kicsit művészlélek. Szereti az állatokat és a természetet, cserkészkedik is. Emellett még bulizni is szokott.

Azt mondja, hogy egyszerű, de nagyon szerető családból származik.


Ti mire gondolnátok, ha megismernétek egy ilyen embert? Csak szerintem csodabogár?

Vagy nem is olyan különleges, csak én nem ismertem eddig ilyen embereket?

(Kicsit bele is szerettem. :( :))



2013. dec. 25. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésnek mondhatom magam, mert több ilyen embert is ismerek. Szerintem nem annyira ritka, de igencsak körül kell nézni az embernek, ha ilyen embert szeretne találni és nagyon meg kell becsülni az ilyen társaságot.
2013. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes nincs - beleszerettél és szép rózsaszínben látod.


Kezdeményezz nála - mármint ha nem vagy elkötelezve más irányban - aztán a többi majd alakul.

2013. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, de attól még a leírt tulajdonságok valósak.
2013. dec. 25. 18:48
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Neked tökéletes. Nekem példának kedvéért korántsem. Nem szívlelem a csendes, érzékeny emberfajztokat. :)
2013. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen embereket. Nekem nem sok esélyem van ilyenné válni. :D
2013. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A madam szerelmes.
2013. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De itt most tényleg nem a szerelmen van a hangsúly. Először megismertem, és csak aztán szerettem bele, mikor már megláttam, hogy ki is Ő.

Azon csodálkozom, hogy léteznek ilyen emberek, hogy mennyire nagyszerű Ő, mert eddig még nem volt szerencsém ehhez az embertípushoz.

2013. dec. 25. 20:07
 8/12 A kérdező kommentje:
És igen, biztosan vannak hibái, pl. sejtek rajta egy kis rasszizmust és néha elég borúlátó, de ezek nem homályosítják el azt a rengeteg jót.
2013. dec. 25. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ,szerintem a lány jó ember, szóval nem lehetséges hogy egy kicsit lehetséges lenne hogy te paranoid lennél esetleg egy kicsit vagy? :-) Bocsánat, rajtam kívül mindenki jól tud fogalmazni , figyelmesen rendesen, csak én nem. :-)
2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek #4 hozzászólóval. Neked talán tökéletesnek tűnik, de nekem a leírásod alapján kifejezetten kerülendő kategória lenne.
2013. dec. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!