Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem van a hiba, hogy...

Bennem van a hiba, hogy vannak életcéljaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves srác vagyok. Komoly céljaim vannak az életben, de 1-2 ember mindig romba dönti. Olyan nagy gond az, hogy 14 évesen gondolok a jövőmre, és nem engedek meg magamnak rossz jegyeket? Én vagyok a hibás, hogy maximalista vagyok? Én vagyok a gyökér, nyomi, mert nem lövetek fülbevaló, mert iszom le magam minden hétvégén? Bennem van a hiba?


2013. dec. 25. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs hiba, jó ha vannak céljaid. Ne hagyd, hogy 1-2 ember romba döntse, majd ha felnősz, akkor úgy is romba dőlnek.
2013. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Javítok: mert nem iszom le*

2013. dec. 25. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ki állítja azt, hogy benned van a hiba? És baj lenne hogy van életcélod?????,
2013. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és akinek fülbevalója van annak nincsenek céljai :D
2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
igen benned van
2013. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A célokra koncentrálj, ne arra, hogy kinek mi a véleménye róla. A fülbelövetésnek nincs köze ehhez. (Szeritnem jól néz ki :D)
2013. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 II.Dartheon ***** válasza:

Dehogy benned van a hiba, tök jól látod :)

Azt megkérdezhetem, h milyen életcéljaid vannak?

Persze csak ha nem titkos. :)

2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Senkiben nincs hiba, rajtam kívül, szerintem. Mindenkinek nyugodt lelkiismerete van, csak nekem nem. :)
2013. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

szerintem te csinálod jól, nem benned van a hiba. sajnos manapság már midnenhol azt közösítik ki aki olyan, mint te, úgyhogy csak annyit modnok, kitartás, ne hagyd magad.


azért érdemes ismerkedni néha, hátha tlaálsz hozzád hasonló értelmes embereket, de többségében semmit enm veszítesz azzal, hogy kimradsz a bulikból.

sokan mondják hogy ki kell élni magad, de ez enm igaz, nm minden ember egyforma, és attól nem lezsel boldogabb, hogy 2-5 évet ellébecolsz az életedből, utána meg nem tudsz elhelyezkedni mert nem tnaulntál.


minek tanulsz? érdmes most valamilyen programozói vagy műszaki mérnöki irányba menni, a többi semmit sem ér.


és ha már a tanácsoknál tartunk, már most kezdj el rendszeresen sportolni, egészségesen táplálkozni és figyelni az egészségedre, megelőzni az érrendszeri betegségeket, mozgásszervi, stb problémákat, figyeld meg a felmenőidet, miylen bajaik voltak, mert a mai fiatalok már haamrabb öregednek: a mai ételek kevesebb vitmint és tápanyagot tartalmaznak, több vegyszert, az élet stresszeseb és drágább.


ha most tudatosan figyelsz erre a 2re, sikeres ember lehet belőled.


azt sem árt tudni, hogy néha érdemes 2színűnek lenni és behízelegni maagd ismerősökhöz, mert manapság már midnenhova csak protekcióval lehet eljutni, sajnos ezért valóbn előnyösek a bulik, de a tudásod ezt ellensúlyozhatja.

azt sem árt tudnod, hogy manapság a legtöbb szerelem max 3 évig tart, tehát ne építs egy nőre soha, csak saját magadra. sőt, a láynok 18 éves koruk körül már jóval idősebb és tehetősebb fiúkat fognak választani, és gyakran élősködnek rajtad, amit enm szabad hagyni. illetve ha vanank haverok, "barátok" ők is könnyen ilyenek lehetnek, ha hagyod.


ettől függetlenül érdemes új dolgokkal kísérletezni, de mdinig arra építs, hogy maradj független másoktól és légy óvatos.

2013. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 II.Dartheon ***** válasza:

KEdves kilences, nagyrészt egyetértek veled, de itt kicsit megakadtam:


"azt sem árt tudni, hogy néha érdemes 2színűnek lenni és behízelegni maagd ismerősökhöz, mert manapság már midnenhova csak protekcióval lehet eljutni, sajnos ezért valóbn előnyösek a bulik, de a tudásod ezt ellensúlyozhatja.

azt sem árt tudnod, hogy manapság a legtöbb szerelem max 3 évig tart, tehát ne építs egy nőre soha, csak saját magadra. sőt, a láynok 18 éves koruk körül már jóval idősebb és tehetősebb fiúkat fognak választani, és gyakran élősködnek rajtad, amit enm szabad hagyni. illetve ha vanank haverok, "barátok" ők is könnyen ilyenek lehetnek, ha hagyod.

"


Mi az, hogy max 3 évig tart? Honnan szeded ezt az idiótaságot? Nem tudhatod... ha kiegyensúlyozott, normális párkapcsoalt van, semmi akadálya sincs h ne lehetne ez akár 30 év is.

"néha érdees készínűnek lenne" - hááááát.. ezzel is vannak probléámim, mert minek annak lenni? egyszerűbb nem kimondani dolgokat, és az pedig ne mkétszínűség.. legfeljebb hízelegsz kicsit akinek éppen kell és kész.


Viszont azzal egyeértek, hogy ne építs másra, csak magadra - mert ha a másik kiesik az életedből, az egész romba dől - de itt nem csak a nőkre gondolok, akárki másra.

Azzal is egyetértek hogy vannak élősködő csajok, haverok, ezeket ki kell szűrni, ne hagyd magad, de aki meg jó haverod és ő s kimondja amit gondol rólad, és még a rosszakat is, nem csak nyal, azt már tényleg mondhatod barátnak - és persze ha egymás mellett maradtok minden szar ellenére.

2013. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!