Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is elofordul hogy...

Veletek is elofordul hogy valamit, amit szinte mindig jol csinaltok elrontotok es akkor eszreveszik es megjegyzeseket tesznek ra, beszolnak erte? Mennyire zavar?

Figyelt kérdés

Velem sokszor megtortent. Pl. veszekedtem valakivel (beszolt, sertegetett csak mert kerdeztem valakitol valamit -tok normalisan- ami szerinte alap dolog) es egy szoban nem voltam biztos hogy hogyan kell irni. Sajnos nem helyesen irtam, erre megkaptam hogy mekkora egy kulturalatlan bunko h.lyegyerek vagyok, nem figyelek oran, biztos azert nem tudom azt sem amire rakerdeztem, mit kepzelek magamrol hogy le.arom ezt meg azt... Mindezt egy szo elirasaert, pedig szinte mindig mindent helyesen irok.. ><" Senki sem tokeletes...


Aztan ott volt meg hogy epp nem agyaztam be. Hat persze hogy valakinek azonnal szemet szurt es elkezdett csesztetni miatta.


Meg volt tobb eset is, de most nem jutnak eszembe. :S


Veletek tortent mar ilyen? Hogy ereztetek magatok utana?



2013. nov. 5. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Egyre jobban butul a világ, meg kell szokni, hogy másoknak ennyi eszük van. Próbáld meg megszokni, próbálj nevetni a beszólásokon, és akkor sokkal jobban fogod magad érezni.

SEMMIKÉPP ne húzd fel magad a hülyeségeken, próbáld meg viccként kezelni az egészet, esetleg érts egyet vetélytársaddal, akkor általában békénhagy, elvégre mi okból cseszegetne tovább, ha egyszer elismerted a hibádat?


Bizonyára mindenkivel történt már hasonló dolog, elvégre a Föld minden pontján vannak dilis emberek :)


Velem is hasonló dolgok történnek mostanában. Pár évvel ezelőtt tök jó barátaim voltak, de azóta ritkábban találkoztam velük, ígyhát szereztek új barátokat, és felvették azoknak a stílusát, ami nem mindig kimondottan normális. Van, amikor tesiórán leanyáznak, mert elejtettem a labdát... Én viccként kezelem az egészet, de tudom, hogy ők teljesen komolyan mondják, ami teljesen érthetetlen :)


Kitartás :) Kecske legyen veled :)

2013. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D

Te nagyon unatkozol.

2013. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igazából nem, csak épp most írom a matek leckét xD
2013. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Matek.. :D Megertelek. xD Mek-mek! *pataspacsi*
2013. nov. 6. 00:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne azzal törődj, hogy mit mondanak. Ha te biztos vagy abban, hogy az a hiba nem világrengető, amelyet "elkövettél", hanem könnyen kijavítható, akkor a lelkiismereted legyen nyugodt. Légy magabiztosabb, öntudatosabb. Szerintem valamiért irigyek rád, ezért szemtelenkednek veled. Oda se hederíts. A lényeg, hogy te mindig tudd, hogy mit miért csinálsz. Legyen célod, gondolkozz rajta, tervezz, cselekedj. A sikeres emberek, ha mások rosszindulatú véleményén rágódnának, akkor sosem lettek volna sikeres és híres emberek. Ok?
2013. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!