Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek a szülők ennyire...

Hogy lehetnek a szülők ennyire felelőtlenek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem értem azokat akik annyira nem képesek hogy megtanítsák a gyerekeiket beszélni.

Annyian raccsolnak mostanában és őket piszkálják miközben ezért a szülőket a felelősek.

Ez az életét is megkeserítheti valakinek és nem is ő tehet róla...



2013. okt. 15. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van enyhe beszéd hibám de kb épp miattuk alakult ki szerintem nem hibáztatom őket ezért de majd lehet megyek
2013. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyes hangképzést nem minden laikus szülő tudja megtanítani.
2013. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó!

Nem a szülők a hibásak, csak ők nem logopédusok.

Valaki hajlamos a dadogásra, selypítésre ami a fogak miatt is lehetséges.

Ha valaki balkezesnek születik,akkor jobb kezesnek kell tanítani?

Úgy gondolom hogy az óvodában kellene a pedagógusoknak ezt küszöbölni, a szülőnek tanácsolni mit tegyen, mert sokszor a szülő azt sem tudja, főleg első gyerekes szülő hogy mit tegyen.

Sajnos az óvónők is hanyagolják a kommunikációt, de sajnos az is baj hogy általában több gyerek jár egy csoportba mint kellene, így nem tudnak az óvónők sem kellőképp odafigyelni erre.

2013. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak hogy tisztában légy vele, olvasd el


[link]

2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 5 évig jártam logopédushoz semmit nem segített
2013. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek a kérdezővel. Több ismerősöm gyerek korában raccsolt vagy sejpített, viszont divat volt logopédushoz menni. Igaz, hogy a rengeteg gyerek és szülő a 80-as években erős húzó- és motiváló erős volt sok szempontból: folyamatos gyerek tolongások voltak a szemészeten, fogászaton is. Most ahogy 3-4 éves átlagos gyermekek fogait megnézem, sokszor kész rémálom, ugyanakkor másoknak a szemeit: szemtengelyferdülés, nagyobb pupillák, stb. ... kezeletlenül. Ugyanakkor soknak van jó zenei hallása is, s a szülők az interneten és utcán neveltetik manapság a gyermeket, ahelyett, hogy "ráakasszanak" egy-egy hangszert és azzal is fejlődjön.
2013. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

5-ös te hány évesen mentél el logopédushoz?

2013. okt. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!