Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami "hülye" kis dolgoto...

Van valami "hülye" kis dolgotok, fóbiátok, szokásotok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy nekem annyi ilyen dolgom van, vajon másoknak mik azok?

Én pl nem bírom, ha süt a nap. Semmi betegség vagy ilyesmi, csak nekem az lehangoló. Vagy hogy nem tudok zokniban aludni. Fóbiám is van ilyen kis butább nem egy, például félek, hogy valaki megtámad és az ronda. Nem kifejezetten attól, hogy megtámad, hanem akkor már ne legyen ronda. Vagy irtózom az elfogult emberektől, a sírástól és a piros színű dolgoktól. Van egy olyan szokásom, hogy ha könyvet olvasok, előbb mindig elolvasom a legutolsó mondatot. Vagy zenehallgatás közben nem szeretem, ha vannak a közelemben és ha megismerek valakit, először azt próbálom feltérképezni, hogy mit gondol az emberekről meg az érzéseikről. Szóval ilyen kis apróságokra gondoltam:) Nektek mik vannak?


2013. dec. 25. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem bírom ha a kocsim koszos szinte minden nap porszívózom,ez a zokniban alvás nekem sem megy,meg kisebbségi komplexusom van.
2013. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt jól összeszedted magadról, így hirtelen nem hiszem, hogy ennyit tudnék írni. :) A könyv utolsó mondatát én is mindig elolvasom. Ha otthon vagyok, a csokit direkt addig tartom az ujjaim között, amíg meg nem olvad - hogy aztán le tudjam nyalni, miután a nagy részét megettem. Félek a mély vízben, ami addig fajult, hogy még a fejemet is félve dugom be a víz alá (:D).
2013. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Félek, hogy megtámadnak az utcán

undorodom a ronda szájaktól

undorodom a rágott körmöktől

gyűlölöm, amikor úgy süt a nap, hogy megvakít, azt szeretem, amikor fél árnyékolt, félig megvilágított helyen vagyok

a teremben behúzom azt a függönyt, ami mellett ülök, erre minden oktató azt mondja, húzzák ki, b+, nem tudom elviselni ...

lekopott körömlakk

gyűlölöm, amikor valaki közel jön hozzám, hátrébb megyek, jön, hátrébb megyek, jön, már beestem a bokorba, akkor is jön...

nem szeretem, ha a saját személyes terembe, azaz a szobámba, legintimebb helyemre csak úgy valaki, akárki bejön

ha valaki hangosan nevet, viháncol, visít, megpofoznám, egyszerűen a fülemet is bántja, nem csak az idegeimet

ha valaki otthagyja a szemetet maga után

ha valaki akkorákat nyelve eszik, hogy nyúlik a nyaka áááááá......

a részeg, megbotránkoztató tekinteteket

2013. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Félek a tűktől (nem a varrótól, inkább oltás meg infúzió, vérvételen elájulnék kb), nem szeretek rövidnadrágban aludni, még nyáron is melegítőben alszok. Lefekvés előtt egy bizonyos lámpát mindig megnézek, hogy le van-e kapcsolva, nem szeretem, ha beosztják az időm, kiakadok, ha valamit elmozdítanak a szobámban. Valamint sok mindentől rámjön a sírás, de nem szeretek mások előtt sírni.
2013. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ha valaki teli szájjal beszél, illetve undorodok vizes kézzel papírhoz nyúlni.
2013. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sokat piszkálom,csavargatom a hajam van hogy a számhoz is érintem.

Ha esik az eső vagy elvan borulva szomorú vagyok,depis leszek.

Utálom ha valaki megkérdezi melyik iskolába járok.

Utálom ha valaki részeg,és a cigifüstöt.

2013. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja, és utálom a közhelyeket, szoktam simogatni a számat, az arcomat, imádom simogatni a tüsis fejeket, hideg füleket, szeretem a bőr illatát, a szemöldökömet szoktam az ujjaimmal birizgálni, imádom a hideg kispárnát, az illatok helységeket, azt, ha egy terem színnel van kifestve, nem csak fehérrel, nagyon tetszik, ha minden kis aprósággal dekorálva van (otthon, szoba), szeretem, ha valami rendszerezve van, ha mindennek meg van a helye, rendkívül vonzónak találom, ha összhangba vannak kombinálva a dolgok
2013. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hülye szokásom, hogy ha eszembe jut a legjobb barátnőm apja akkor összerázkódok. Nem nagyon kedvelem, régóta ismerem és bár nem tett ellenem semmi rosszat mindig olyan érzésem van hogy el kell menekülnöm tőle. Szinte fóbiának is mondhatnám. Nem nagyon hiszek az "előző élet" dologban, de ha mégis van, akkor nekünk nagyon rossz történetünk van... Na a lényeg az hogy ha eszembe jut akkor összerázkódok, vagy eltakarom a szemem hogy "te jó ég" meg ilyenek... :S Durva, de csak akkor van ha egyedül vagyok :D

A való életben nem annyira vicces, próbálom leküzdeni, már nem menekülök ki a helyiségből ha együtt vagyunk de beszélgetni még nem igazán tudok vele. Nem tudnám neked megmagyarázni hogy mi az ami megijeszt benne és menekülésre késztet. Senki más iránt nem érzek így és senki más ismerősömre gondolva nem kell összerázkódnom vagy hülye mozdulatot tennem zavaromban :S

2013. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utálom ha valaki csámcsog.Rettegek a villámlástól.Ha nincs itthon senki csak kis fokozaton tudom szárítani a hajam,mert nagyon félek attól,hogy valaki mögém settenkedik és nem hallom a hajszárítótól.Utálom ha valaki bemegy a szobámba amikor nem vagyok ott.Nagyon utálom hogyha az aki épp velem van nyilvánosan hülyén viselkedik.
2013. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

csak akkor tudok elaludni ha megy közben valami film, fontos hogy ne legyen teljes sötét és csend. nyomaszt.

irtózom a proliktól, nem bírom elviselni őket, kényszeredetten lenézem a fajtájukat.

szeretem gyakran megmosni a kezem, és utálok trutyis dolgokba belenyúlni, így kizárólag gumikesztyűben mosogatok.

csak zokniban tudok aludni, mert nagyon fázós vagyok :)

utálom ha reggel azzal ébresztenek hogy felbaccák a villanyt, ez gyerekkorom egyik rossz emléke, és ezzel összefüggésben azt sem szeretem ha egy szobában ég a mennyezeti lámpa, a lágy hangulatvilágítást jobban csípem.

2013. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!