Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami "hülye" kis dolgoto...

Van valami "hülye" kis dolgotok, fóbiátok, szokásotok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy nekem annyi ilyen dolgom van, vajon másoknak mik azok?

Én pl nem bírom, ha süt a nap. Semmi betegség vagy ilyesmi, csak nekem az lehangoló. Vagy hogy nem tudok zokniban aludni. Fóbiám is van ilyen kis butább nem egy, például félek, hogy valaki megtámad és az ronda. Nem kifejezetten attól, hogy megtámad, hanem akkor már ne legyen ronda. Vagy irtózom az elfogult emberektől, a sírástól és a piros színű dolgoktól. Van egy olyan szokásom, hogy ha könyvet olvasok, előbb mindig elolvasom a legutolsó mondatot. Vagy zenehallgatás közben nem szeretem, ha vannak a közelemben és ha megismerek valakit, először azt próbálom feltérképezni, hogy mit gondol az emberekről meg az érzéseikről. Szóval ilyen kis apróságokra gondoltam:) Nektek mik vannak?


2013. dec. 25. 20:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Undorodom a vastag, formátlan, csúnya szájaktól.

Taylor Lautner fóbiám van. Hánynom kell, ha meglátom.

Utálom, ha néznek, amikor eszem.

Nem szeretek sokáig mások szemébe nézni - ennek ellenére társas ember vagyok.

Ha zenét hallgatok a buszon, nem szeretem, ha mellém ülnek ismerősök, mert nem akarom kihúzni a zenét a fülemből.

Rengeteg embert elképzelek meztelenül.

A sztárokat mindig elképzelem, és elképzelem a mindennapi életüket is, meg azt is, ahogy szexelnek.

Nem szeretem a lyukakat.

Nem szeretem az olyan napokat, amikor nem hallgatok 30 seconds to marsot. Egyszerűen frusztrál.

Minél kevesebbet alszok, annál fittebbnek érzem magam.

Egyszer támadt egy olyan hülye gondolatom, hogy le kellene borotválnom a fanszőrzetem, mert ha valaki meg akar erőszakolni, akkor ne egy dzsungelt lásson már. Ezt még sosem mondtam el senkinek.

Imádom, amikor egy légy mászkál rajtam. Olyan kellemesen csikiző érzés.

Képtelen vagyok megijedni egy horror filmen. Bármilyen is, bármikor nézem, sosem félek. Ez valahogy nincs belém kódolva.

Szemrebbenés nélkül végignézem, ahogy levágják egy ember fejét, meg ilyenek, de a hűtő búgó hangjától kiráz a hideg. Meg úgy mindenféle búgó hangtól. Utálom, ha valami hosszasan, egy hangon (minél mélyebb hangon, annál ijesztőbb) búg.

Imádom, ha furcsának neveznek.

Megállíthatatlan vágyat érzek, hogy földönkívülit lássak.

Utálom a Smarties cukorkát.

Írtózom a pár hónapos babáktól, de a 7-8 éves kisgyerekeket imádom.

Nem szeretem, ha elalváskor a lábfejem kivan a takaró alól.

Imádok előadást tartani. Álmodok is róla néha.

Szeretem az esőt, de a havat utálom.

2013. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1-2 ugyanaz lesz, amit már előttem is írtak, mert azok rám is igazak, de magamtól nem biztos hogy eszembe jutott volna.

Tehát:

- nem tudok zokniban aludni

- nem tudok úgy aludni, hogy kilóg a lábam a takaró alól/lelóg az ágyról

- én is jobban szeretek úgy aludni, ha megy a tv, mert ha csend van és sötét, úgy érzem valaki figyel

- fürdéskor mindig ugyanabban a sorrendben mosom meg magam, pl. először a kezeimet, aztán a karjaimat,aztán a mellkasomat, stb.

- idegesít, ha valaki hibásan mondja azt hogy pl. megbeszélték-e helyett meg-e beszélték

- idegesít, ha fürdés után bárhol vizes maradok, és rám ragad a ruha

- idegesít, ha valaki nem nyelte le a falatot és úgy beszél

- idegesít, ha valaki be van rekedve és nem köszörüli meg a torkát, és rekedten beszél tovább

- utálom ha tüsszent valaki, magamat is beleértve, és azt is utálom hogy azt "kell" mondani, hogy egészségedre

- ha jó könyvet olvasok, akkor nem bírom ki és mindig átlesek a következő oldalra és beleolvasok 1-2 párbeszédbe, mert annyira izgulok mi lesz már, hogy nem bírom kivárni :D

- ha egy sorozatot nézek, és egy részt kihagytam, addig nem nézem meg a többi részt se ami következik, ha eközben 2 hét telik el, akkor sem

- ha kabátot húzok, mindig a bal kezemre húzom fel először, de a nadrágoknál meg mindig a jobb lábamat dugom először :D

- félek a hangyáktól, de csak akkor ha sok hangya van egy helyen, ha csak 1-2 akkor nem félek, tőlem rám is mászhat


Ne gondoljatok kiállhatatlannak, mert attól hogy idegesít valami, nem biztos hogy szóvá is teszem :)

2013. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
11-es válaszoló! Nem hittem volna, hogy másnak is megfordult már ez a fejében, annyira hihetetlen. :D Én is gondoltam már párszor, hogy ha elrabolna egy ember és megakarna erőszakolni akkor mit gondolna ha látná milyen csúnya vagyok meztelenül és milyen szőrös, és ideges is leszek amikor erre gondolok, nem tudom miért.
2014. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Undorodom az összegyűrt papirtol, alufóliától, főleg, ha még piszok us van rajtuk. De ami igazán gyomorforgató számomra, az a vizben úszó papír darabkák látványa.
2018. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!