Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embernek mindig át...

Gipcilanti kérdése:

Ha az embernek mindig át kellene élnie azt a fájdalmat, amit másnak (embernek, állatnak, növénynek) okoz, könnyebben tudna jobb emberré válni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez egy két embernek nem ártana, ha így lenne.
2013. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez evidens...
2013. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan éhen halnának, akik meg nem azok is idegbetegek/pszichopaták lennének a sok fájdalomtól.
2013. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így van! Engem hányszor bántottak a középiskolában, csúfoltak vagy megaláztak és soha az életben nem tudnék bántani ok nélkül senkit, úgy ahogyan ők tették. Nem akarom, hogy az az illető akinek beszólnék, bántanám stb, az miattam érezze azt amit én is éreztem akkor..

És talán nem is egyszer lett volna alkalmam visszaadni pontosan azoknak mégsem tettem. De erre ők is rájöttek és befogták a szájukat. Azóta nem is találkoztam velük, de biztos vagyok benne, hogy nagyon szégyelik magukat..

2013. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy 4-es, ha ezt komolyan elhiszed, hogy szégyenlik magukat :) Mai napig vicceskedve mesélik egymás közt.
2013. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éhhalál lenne a vége. Ha pedig csak az emberek fájdalmát kellene átérezni, akkor hamarosan kifogynánk az orvosokból.
2013. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy vicceskedve mesélik egymás közt, de előttem zavarba lennének. Persze azt nem tudhatom, mit tenne bármelyik is ha most találkoznánk, alig telt el 1,5 év azóta, hát valószínűleg nem változtak sokat és nem kérnének bocsánatot.

Logikus amit mondasz 5ös, de nem ismered a történetet!:)

2013. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!