Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki saját magának köszönhetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki saját magának köszönhetően lefogyott, izmosodott vagy szálkásodott, elérte az álomalakját boldog lett utána, megszerette a testét? Könnyebben talál párt, jobb lett a szexuális élete?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Izmosabb lettem, de előtte sem volt baj a csajozással, meg a szexuális életemmel sem, a testemmel meg sosem volt bajom.
2013. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én világ életembe magas(186),sokak szerint jóképű, és eléggé szálkásan izmos vagyok.. súlyom 85 kg, még sem volt eddig sok barátnőm. Mondjuk volt amikor direkt nem akartam... de mind1. Szóval meg vagyok elégedve a külsőmmel sokan meg is néznek miatta, és nyilván könnyebb így párt is találni mint ha nem foglalkoznál magaddal. 19/F
2013. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az álomalakomat ugyan még nem értem el, de attól még a válasz egyértelműen igen. Önbizalmat, kiegyensúlyozottságot ad, ha szereted a tested és jól érzed magad a bőrödben.
2013. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sí.
2013. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Álljon itt egy ellenvélemény is: Én 27 kg-ot fogytam le, illetve más dolgokat is megtettem azért, hogy jobban nézzek ki, és ez majd segíti azt, hogy barátnőt találjak. Nem jött össze.
2013. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. 20 kg volt a mínusz.
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 honnantudjam válasza:
Én mióta haj- és öltözködési stílust váltottam, valamint elkezdtem gyúrni, sokkal jobban érzem magam a bőrömben és az önbizalmam is nőtt:) 15/F
2013. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fehérváripapa válasza:

igen! és nem a leadott súly számit, csak hogy jobban érezd magad, nőjön az önbizalmad, és minden javulni fog!!!


A túlsúly sokszor lelki probléma, gátlás, folytás, nem engeded szabadjára a valós egyéniséged, a negativ kisugárzásodat viszont érzik!


Tehát fogyni, izmotnövelni, nem csak fizikai haszonnal jár, hanem pszichikaival is!

2013. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!