Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem az embereket,...

Nem értem az embereket, hozzátartozókat, ismerősöket, barátokat, nem értem, mit miért tesznek, vagy épp nem tesznek meg valamit, ami logikus és emberi volna?

Figyelt kérdés
egyre kevésbé értem ki mit miért tesz vagy nem tesz meg,amikor beszélni kéne elzárkózik,vagy mikor segítség kéne (pl saját anyukám) elegük van a gondokból ,és a kötelességekből...nem férek bele az idejükbe,életükbe,de ha akarna se tudna segíteni...nem beszélget,ahogy senki sem csak gyorsan lezavarnak mindent majd továbblépnek és ez így mindenkivel a környezetemben,se kedvük,se idejük hozzám! Miért?

2013. dec. 27. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félnek a problémák kimondásától, velük való szembenézéstől, vagy sok gondjuk van, és nem tudnak odafigyelni. De nem nagyon tudom, hiszen annyi féle ember van. Biztos hogy én is éreztem már így, vagy itt is volt ilyen. Előfordul hogy úgy érezzük, nem értenek meg minket, vagy nem ésszerűen cselekszenek. Ha valaki sokat gondolkodik ezeken, akkor rájöhet hogy mi a megoldás, de vannak, akiket anmyira lekötnek más dolgok, hogy az ilyen problémákat csak besöprik a szőnyeg alá, vagy félreteszik. Nyíltan szembe kell nézni mindennel, hogy jobb legyen, és lehetőségünk legyen megoldani azt. Ha más nem tesz semmit, akkor tegyél te valamit, vagy próbálj hatni rájuk, de sohase menjen a másik hibáinak túlzott felemlegetésébe, vagy ilyesmibe a vita, csak ésszel.
2013. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) hasznos volt :) de hiába próbálok,csak otthagynak,kötelességre hivatkozva,belefáradtam hogy én keresem a megoldást és amikor szükségem volna rájuk,akkor még azt is letagadják hogy én valaha figyeltem rájuk,lerendezik agondokat és a segítséget a nem létező,vagy létező hibáim sorolásával és nesze neked válogasd ki és old meg...mindenki menekül a gondoktól,egymástól, a munkába ráadásul keresztény emberekről is beszélek :(
2013. dec. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!