Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban hogy "illik"...

A mai világban hogy "illik" viselkednie egy felnőtt nőnek, aki keresi a társát?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl. hány randi után "ajánlott" lefeküdnie egy férfival, ill. kb. hány melléfogása lehet anélkül, hogy leribiznék?

Pl. ha tételezzük fel, 5 randi (kb. 2 hét) után odaadja magát, majd újabb 2 hét elteltével kiderül, hogy nem illenek egymáshoz a pasival, majd ezután megismerkedik egy másik férfival és vele is randizgatni kezd, akkor emiatt könnyűvérűnek számít?

Szerintetek kb. hány melléfogás fér bele egy nőnél?

Ti elítéltek egy olyan nőt, akinek mondjuk a fenti példánál maradva évente kb. 10 pasija van? És ha ez már több éve így megy, mert nem találja az igazit?


Számomra nincsenek rossz válaszok, amíg mindenki kulturáltan vitatkozik és tiszteletben tartja a másik véleményét is!


2013. dec. 27. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a külvilágnak mi köze ahhoz, hogy ki hogy keresi a párját.


Én az első randin lefeküdtem a férjemmel pl...

Előtte pedig összesen 2 kapcsolatom volt, mindkettő évekig tartott. Huszon-harmincévesen (és pláne később...)szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki kivel mikor fekszik le. Tizenévesen talán valóban érdekes, ha valaki rögtön a másik ágyába ugrik, de felnőtt embereknél hagyjuk már ezt a badarságot.

2013. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is az első randin feküdtem le a férjemmel,azóta mással nem.Előtte kissé kicsapongó voltam de azt sem szégyelltem és most sem.
2013. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Oké szép elmélet, hogy senkinek semmi köze hozzá, de mivel gondolom te is tudod, milyenek az emberek, ezért nehéz az ilyesmit elkerülni, főleg annak, aki társas lény és szeret beszélgetni :)

"Kedves" rokonok, kollégák, szomszédok stb, mindig szeretnek érdeklődni, hogy van-e aktuális társ, ha igen, akkor mikor lesz esküvő, ha megvolt, akkor meg hogy mikor jön a gyerek, ha meg már van, akkor mikor jön a következő, stb, majd jól leba.sznak, hogy a mai világba minek vállalsz gyereket :))))

2013. dec. 27. 18:47
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy valaki első randin odaadja magát nem gond. Nem azért mert na a kefére hajtottam, hanem mert semmit nem jelent. Én nem ítélem el ha egy nő akinek nincs tartós kapcsolata és bevállalja a kóbórszexet. Az még nem azt jelenti hogy normális kapcsolatnál ne lenne hűséges. Én is így csinálom, már egy éve nincs barátnőm, de nem vetettem ez idő alatt a szexet. Egyszerűen szükségem van rá, testileg és lelkileg is. A 10 pasis elítélése nagyban függ a kapcsolat szándékától, ha az ösztönök kielégítésére ment a dolog akkor nincs vele baj, de ha ezek komoly kapcsolatnak indultak akkor esélyes hogy nem egy kibírható jellemről van szó.

29/f

2013. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

én mondjuk akárkivel nem szoktam összejönni,csak akkor ha meglatok valakit és érzem,hogy igen ő az.

mondjuk legutobb is igy volt,de rájöttem h még az átlagnal is nyomorékabb sajnos:((

az meg h mennyi idö alatt fekszik le valaki,hát felnött emberek vagyunk,meg volt olyan is h vártam 1 hónapot,és nagyon gáz volt a sz.x,ugyhogy várni se érdemes,ha nem passzol a két ember az ágyban.

2013. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Először is nem "illik viselkedni", hanem önmagadat kell adni. Enélkül esélyed nincs. Felesleges megjátszanod magad, és nem feküdni le valakivel, akit kívánsz, csak mert nem telt el még 2 hét, 3 nap, 5 óra és 2 perc, és ugyanennyire felesleges lefeküdni valakivel úgy, hogy nem kívánod, csak azért, nehogy dobjon.

Nem hiszem el, hogy ha te valóban társat keresel, akkor 2 hetenként megkívánsz valakit. Nyilván lesz olyan, akivel lesz szex, de mégsem maradtok együtt, de azok lesznek többségben, akivel el se juttok az 5. randiig.


Egyébként annál nagyobb a "melléfogás" lehetősége, minél inkább másnak próbáljátok beállítani magatokat, mint amilyenek vagytok.

Nagyon fontos lenne, hogy felnőttként tekints a kapcsolatokra, és ne úgy, mintha 16-17 éves lennél. (Mármint ha idősebb vagy ennél, mert gondolom, igen.)

2013. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

" de mivel gondolom te is tudod, milyenek az emberek, ezért nehéz az ilyesmit elkerülni, főleg annak, aki társas lény és szeret beszélgetni :) "


Ami engem illet, én maximum a közeli barátaimnak és a testvéremnek beszélek a szexuális életemről, így azok az emberek, akik esetleg kivetnivalót találhatnának benne (munkatársak, rokonok, ismerősök...) nem tudnak róla egyszerűen. Nem is értem, hogy hogyan értesülnek számodra nemkívánatos egyének a te szexuális életedről??

2013. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Kinőhetnél már abból, hogy másoknak akarj megfelelni, meg az illemkódexnek!


Ki nem szarja le az illemkódexet?


Ez a te életed!


Azt csinálsz vele amit akarsz,

és úgy csinálod ahogy neked jó!


JOGOD VAN HOZZÁ!


Nehogymár a szomszéd gizi néni mondja meg hogy neked hogy illik meg mit illik...



Meg vagy őrülve? Mi van veled? :D:D:D:D

2013. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
NEm is értem, most akkor magadnak keresel társat, vagy a rokonoknak, barátoknak? Ezt a megfelelési kényszert szerintem próbáld leküzdeni, mert így nem leszel soha egyenrangú partner (=társ) egy kapcsolatban.
2013. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
58%
32%-os most 100 %-os tanácsot adott, respect
2013. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!