Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyek szert önbizalomra?

Hogyan tegyek szert önbizalomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehogy sem megy.


14 évig 4 fal közé be voltam zárva, nagyon nagyon vidéken, egy számítógéppel... aztán ezt meguntam, és a 15. életévemet már BP-n kezdtem el, BP-n. Kommunikációs készségemmel semmi probléma, csupán az önbizalmam sehol sem tart. Csúnyának gondolom magam... nagyok a füleim, csúnya az első 2 fogam (bántalmazás, gyermekkor..), a lábaim 45. méretűek. az arcomon ezenkívül semmi probléma, csak ha meglátnak beszélni... nem is tudom ki mit gondolhat rólam. :\ Megértem a lányokat. Én sem ismerkedem olyannal, aki nem tetszik... de nem tudok változtatni ezeken. :\ Nem tudom, hogy mit csináljak, reménytelen ez az egész. 15/f.


2013. dec. 27. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan, szerintem a nagy fül egyenesen vonzó, a 45-ös lábbal nem értem mi a probléma? A fogaidat meg lehet csináltatni, de lehet szexepil is, fellépés kérdése az egész. Barátkozz előbb, sportolj, aztán majd jöhetnek a lányok is.
2013. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Idén én is felkerültem Pestre, és ott tényleg teljesen másak az emberek. Nem vagy egyedül azzal, hogy ott néha kevesebbnek érzed magad. Velem is megesett már. De próbáltál már barátkozni, vagy így eldöntotted ezt előre? Mert nem mindegy. Önbizalomszerzéshez segítség lehet a Titok c. film. Más módszert nem tudok, max. ha van egy olyan barátod, akinek mindent elmondasz, akkor ő lelket önthet beléd. Hajrá. c:


15f

2013. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!