Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert 1 kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék szert 1 kis önbizalomra?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim szerint és több lány szerint is jó pasi vagyok.Szálkásan izmos magas és nagyonsokat edzek ,hogy jól is nézzek ki. Adok magamra és igényes ruhákba járok ,de nem azokba a drága cuccokba csak átlagosba.

A baj csak az ,hogy hiába mondják nekem ,hogy jól nézek ki igazából az eredményét nem látom:S A nőknél nem merek annyira kezdeményezni vagy ha próbálkozom is általában sikertelenül. Sokszor az is előfordul ,hogy mivel úgy öltözök mint egy teljesen normális ember azmiatt küldenek el ,mert nem követem a most "menő" divatot. Jelen pillanatban még tanulok később egyetemre szeretnék menni viszont ez melett folyamatosan dolgozom is . Szóval amit veszek ált saját pénzből:)

Az átlag akiknél próbálkozni szoktam 16-18 éves ,de valamiért mindig csak kudarc és ez eléggé elszomorít


Hogy tudnék ezen javítani? :S


18/F


2010. jún. 22. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igyál
2010. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egészségesen élek ,nem iszom. Anélkül is mehet gondolom. Az alkoholt hagyjuk ki;)
2010. jún. 22. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nálam még biztos nem próbálkoztál:Dmind1 viccet félretéve, sztem pl nincs veled semmi baj, így leírás alapján...lehet nem a megfelelő csajoknál próbálkoztál, te is mondtad h azért is küldtek el, mert átlagosan öltözködsz..lehet eddig a divatb*zi csajoknál próbálkoztál akiknek csak a szintén divatb*zi srácok jönnek be..sztem lépj tovább és próbálkozz....nemtudom mennyire jön be, de nekem állandóan ezt a tanácsot adják, és már nem zavar annyira a kudarc:)

16L

2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát lehetséges ,de itt a környéken kb csak ilyen lányok vannak:) az életstílusom meg nem akarom feladni az egyéniségem sem :) engem nem vonz semmilyen divat különösebben zenékből is mindent meghallgatok a buliba is társaság miatt megyek:)
2010. jún. 22. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
21:58as vok....ne is add fel az életstílusodat jó az így ahogy van:)báááár...én is hasonlóan gondolkodom és nekem se jönnek össze a dolgok:/sztem próbálkozz minél több lánynál (persze csak azoknál akik bejönnek:)) és elöbb utobb csak összejön:)lehet h kívülről kevésbé szép de "belülről szebb" lányoknál jobban járnál..nemtudom érted-e mire próbálok célozni..keress olyan lányt aki kevésbé hajt a külsöségekre
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:) a külsőségekkel semmi probléma nincs és ,hogy őszinte legyek lányokból is olyanokat keresek akik törődnek magukkal:) én is ezt teszem ,de nem úgy mint ahogy a divatb*zik ,hogy órákat töltök a fürdőszobában. Csak amennyire 1 férfi törődik magával ,ha mondhatom így:)
2010. jún. 22. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

értem én. de attól függetlenül h egy lány nem olyan szép, még törödhet magával:Dnem is ez a fontos hanem hogy olyat találj akivel hasonló a gondolkodásotok:)

sok sikert;)

2010. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na,én is ezzel a problémával küzdök,csak a különbség annyi,hogy én már lassan 20 leszek és még nem volt barátnőm.Nekem is azt mondják a barátaim,sőt lány ismerőseim is,hogy jóképű vagyok és hogy furcsa,hogy még nem volt barátnőm.A probléma az,hogy már nem csak a barátaim/ismerőseim,hanem a szüleim is barátnőt szeretnének már látni mellettem. Eddig minden lányhoz normálisan közeledtem,de mindig lekoptattak. Sose érttem,miért.Persze mindig sírnak,hogy ők a normális,intelligens,kedves,figyelmes fiúkat szeretik.Ezek után tényleg sokáig nem értettem a dolgot. De pár éve történt valami: volt egy lány,akit nagyon megkedveltem,tűzbe mentem volna érte.Ő is az ilyen hűdekedvesjóképűintelligenshumoros fiúkat szerette,legalábbis ezt adta elő.És tudod mi volt a poén?

Hogy miután engem kikosarazott,összejött az egyik legjobb haverommal,aki tajparaszt,idióta és csak megkefélni akarja a lányokat. Persze azóta már a sz*rt is kikefélte a leányzóból.Ez nagyon rosszul esett. De tudod,mire jöttem rá? Hogy nem értek annyit,amiért ideges legyek.

Azóta nem vagyok kedves fiú,hanem tök paraszt,bunkó. Mégpedig a lehetőségeimhez mérten minnél nagyobb. Azóta ha szóba állok egy lánnyal,akkor nyíltam megmondom neki,amit gondolok. Ha tetszik a melle,a segge-megmondom neki. És ez működik. Vagyis a bunkóság kifizetődő.

2010. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ez maradjon a végső eset:) nekem már voltak bnőim nem azzal van a bajom ,hanem hogy 90%-ban sikertelen vagyok:S
2010. jún. 22. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez vagy egy mese, amit az elején leírtál, és nem vagy egy kigyúrt casanova, vagy pedig lúzer vagy. Döntsd el, melyik a jobb:)
2010. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!