Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki a gyúrással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki a gyúrással tett szert egészséges önbizalomra?

Figyelt kérdés

Igazából sosem sportoltam semmit, de nincs olyan girnyó alkatom.

Magas vagyok, hosszú végtagokkal, nagydarab vagyok, de nem zsírban.



2012. aug. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a gyúrás és stilusváltás segitett, és lényegében azóta akármilyen társaságba probléma nélkül beilleszkedek :)
2012. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze :) jól is jött amikor a buszon egy beszorult ablakot kellett becsukni mert esett az eső.A két lány nagyon mosolygott utána :D
2012. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor rendszeresen edzettem tényleg rendbe volt az önbizalmam, nem néztem ki nagyon izmosnak, nem is mondta volna meg senki hogy gyúrok ha rámnézett volna, de magamnak teljesen megfeltem, most 1,5 hónapja nem edzettem most be kell valljam egy darab szarnak érzem magam :D
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem segített az tuti :D
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!