Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek utálni valakit? Főleg, ha nem is ártott nekik az illető?

Figyelt kérdés

Mondjuk az egyik Osztálytarsam utálja a másikat, mikor hozzá se szólt soha.

De miért?

Van rá magyarázat?



2013. dec. 28. 14:17
 1/4 anonim válasza:
65%
Nem tudhatod, hogy nem ártott neki. Biztos megvan rá az oka, hogy utálja.
2013. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
még ha meg is van az oka,és ráadásul a másik fél megbánta és sajnálja és rendezné a kapcsolatot,hisz senkinek nem jó ha neheztelnek rá nem jó érzés,még akkor is nagyobb a dac és a büszkeség és a haraggal lehet erősebbnek érzik magukat és úgy érzik ők irányítanak végre...Egyszer majd rájön nem lesz körülötte senki ,mert mindenkit eltol magától,egyszer majd rá lesznek mérgesek és ő nem kap megbocsátást és feloldozást hiába törekedne rá..az ilyennel nem tudsz mit kezdeni...
2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem néha az utálat oka az is lehet, ha valaki belém táplálja a hitet, és életérzést, hogy valakit utálni kell.

pl. ha engem utálnak egy tulajdonságomért, ami engem nagyon megbánt, és igyekszem változtatni rajta, akkor valószinű, onnantól kezdve, a negativ tapasztalataim miatt én is nagyon utálni fogom azt, aki tökéletlen

2014. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagyis, szerintem nem "szeretnek", csak igazságtalannak éreznék, ha elkellene fogadniuk valakit, hol ott őt sem fogadták el mások:)
2014. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!