Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedik egy szeretet...

Hogy viselkedik egy szeretet hiányos ember?

Figyelt kérdés

mit lehet ellene tenni?

Azert erdekel mert a barátnőm azt mondta hogy szeretet hianyos vagyok.ezert viselkefek igy.


2013. dec. 29. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem, érkezik ide valami értelmes válasz, mert rám is ezt mondják. Amúgy én mindenkinek meg akarok felelni és ha nem sikerül, akkor kiborulok és letargiába esek, meg apátiába, meg a faßom se tudja, még mibe.
2013. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mondják egy emberre ezt, ha nagyon ragaszkodna a másikhoz érzelmileg, bár a kapcsolat mélysége közelsége ezt nem engedné meg.. háttérben lehet, hogy a szüleivel, testvéreivel nem tul jó a kapcsolata. Próbálj önálló személyiséggé válni, gondolj bele téged mi érdekel,és azzal foglalkozz.. pl.sporttal, vagy találj valami hobbit. A társaságoddal meg barátaiddal ne legyél tul nyitott, elsőbb várd meg ők nyiljanak meg, ők beszéljenek magukról. Rögtön ne kezd el a lelki dolgaidat másoknak elmondani.. Először mindig várd meg hogy a másik mondja el a dolgait, abbol leszürheted hogy egyáltalán egy hullámhosszon vagytok-e, és ha sok bennetek a közös csak akkor kezdj el magadról beszélni.
2013. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rám is azt mondták már páran. Ráadásul barátnőm sincs.

A nem megfelelő szociális környezet lehet a fő ok (leginkább a család).

Néhány jellemző: agresszivitás, érzelmi sivárság mutatása, pesszimizmus, ábrándozás, vágyakozás mások törődésére.

Megoldás lehet egy olyan társ aki törődik veled, figyel rád.

2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

"Mások mondják meg hogy ki vagy ?"


A barátnőd egyszerűen több mozgásteret akar tőled, túlságosan a nyakán lógsz vagy valami. Vagy keress más barátokat is. de ha korod és a nemed kiírnád talán konkrétabb választ tudnék adni.

2013. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok (lány). Tudom hogy fiatal..az anyukám folyton bánt. Pofon, állba vágás, de a szavak jobban fájnak!

pl.: Dagadt, r****nc, senki nem kíváncsi rád.


Én is mindig másoknak szeretnék megfelelni, ha persze nem megy magamat hibáztatom. Sok barátnőm van, de jobb szeretek egy magam lenni. Úgyhogy kétlem, hogy a barátnőm nyakán lógok. Szóval amik otthon velem történnek...egyszerűen elmegy az élet kedvem. Mindenkit leszólok, önző vagyok, mert nem bírom elfogadni ha valaki boldog én meg egy nulla vagyok!

Kíváncsi voltam, hogy valóban ez-e a szeretet hiány. Valószínűleg igen! (?)

2013. dec. 29. 22:51
 6/6 A kérdező kommentje:

*172 cm vagyok, 47 kg-al. Semmi bajom nincs a súlyommal (a magassággal igen, de most...)

Úgyhogy nem mondanám magam malacnak

2013. dec. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!