Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Karácsonyi képek Facebookon?...

Karácsonyi képek Facebookon? Mi a véleményetek erről? Ez lett az új trend a Facebookon?

Figyelt kérdés
Látom egy csomó ismerősöm felrak magáról karácsonyi képeket, és valamelyikük még arról is csinál képet hogy mit kapott ajándékba. Hozzáteszem felnőtt emberekről van szó, nem tinikről.
2013. dec. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért van mindenki ezzel a tetves f@dzbukkal elfoglalva?Minden egyes nap vagy 3 kérdést tesznek fel itt erről.Nem unjátok még?
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is van fent képem a karácsonyfával és a párommal, nem értem, hogy mi ezzel a gond. Szép emlék :) Jövöre egy olyan kép lesz fent, amin már 3-an vagyunk a fa alatt :)
2013. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Gratula 2. !!
2013. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jo reggelt!Te meg nem vetted eszre, hogy mindent megosztanak? Mi ezen a meglepo? Nyaron a nyaralasos kepeket, egesz evben meg a hulye nyalas idezeteket, meg a nyafogast hogy hideg van, meleg van, esik, havazik, stb.
2013. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd jövő héttől jönnek a Szilveszteresek nyugi :D Ez ugyanaz, mint a meztelen kisbabás képek. Vannak akik már túlzásokba esnek. A karácsonyfát minden szögből lefotózó, 6 féle pózban a párommal a karácsonyfa alatt álló,ülő mindet csináló képek nekem inkább azt a hatást keltik,hogy ez a külvilág felé szól. Közben pedig elfelejtik igazán élvezni a jelent:)
2013. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem ez nem zavar.:) Megnézem,aztán rákattintok arra,hogy "I don't want to see this".. ha annyira zavar.Azért szokott zavarni,mert én nem szeretem,ha képek vannak az üzenőfalon.

Amúgy is kb.nálam 1 ismerősöm csinálta ezt,ott is a kislánya osztotta meg..:)A kislányok-kisfiúk meg még tiszta szívből csinálják ezt,nem magamutogatásból.

Aki meg az ajándékait fotózza,hát hajrá.Még külön be is lájkolom,ha valami jó cucc van:D

Voltam már én is irigy,mert emberből vagyok,most le lehet pontozni..mondjuk az én irigységemnél az a furcsa,hogy ez nem olyan irigység,hogy:"ha nekem nem lehet,másoknak se legyen"..hanem olyan,hogy:"ha másnak lehet,nekem miért nincs?"

Aztán mindig rájövök,hogy miért:mert nekem más tárgyam van,amit viszont én nem mindig tudok értékelni..családi élet meg nincs.A karácsony is úgy telt,hogy....bosszankodással.

De nem én csináltam.Nem én voltam az oka.Mégis engem néznek idiótának.

2013. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez összetettebb dolog, egyrészt manapság mindent szeretnek az emberek megosztani, másrészt az ilyen családi ünnepek mindig is kiemeltek voltak, csak régen újságban, rádióban mentek a jókívánságok, most meg ott a f..szbúk.


Amúgy háborogni is hülyeség, mert simán le lehet iratkozni mindenkiről, és kész.

2013. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a faszbuk
2013. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak az ilyen képek. Végül is karácsony van. Jó látni, hogy boldogok. :)
2013. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!