Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy ez a kérdés egy...

Lehet hogy ez a kérdés egy kicsit fura, de hogy érhetnék el valamilyen személyiségváltozást magamon? Csak normálisak válaszoljanak!

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 22:29
 1/5 II.Dartheon ***** válasza:

Hű.. nekem az segített, hogy megismertem mi van bennem.. olvastam önfejlesztő könyveket, meg Csernus könyveit is... aztán ott volt az agykontroll is.

Legalábbis nálam így ment, lehet nálad máshogy lesz majd.

2013. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, az előzőnek igaza van

kérdező, nemet és kort tudsz mondani? mert ezektől is függ, bizonyos mértékben

2013. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önfejlesztő könyvek (ebből rengeteg van, 1-ből is sokat lehet tanulni, de akkor a leghasznosabb, ha többet elolvasol) és abban van nagyon sok jó teknika, amitől változhatsz. Tényleg, érdemes utánaolvasni :) Én karácsonyra kaptam egy ilyen könyvet, és már sokat tanultam belőle, pedig elég tájékozott vagyok ilyen téren, meg még ki se olvastam a könyvet, csak egy részét.
2013. dec. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A személyiséged változik, ahogyan más szempontok szerint kezded el megfigyelni önmagadat, és a körülötted lévő dolgokat, embereket.

Mindenkinek vannak körvonalai, amelyek személyiségüket tükrözik.

Személyiséged nem egyenlő valódi lényeddel.

Maga a "személyiséged", különböző magadhoz vett információkból épül fel.

Születésedtől fogva érnek ingerek és behatások valamilyen szempontból.Mások által vélt igazságok, mások által rád aggatott jellemzők, más emberek gondolatai,és saját önhipnózisaid, beazonosulásaid, lehetnek befolyással személyiségedre.Tehát ez változó.

Személyiséged változik.

Minél inkább törekszel arra, hogy csak megfigyeld magad körül a dolgokat, annál közelebb kerülhetsz valódi lényedhez.Amint sikerül elvonatkoztatnod a múltban magadhoz vett információktól, beidegződésektől,beazonosulásoktól, egyre csak közelebb kerülsz valódi önmagadhoz, és a jelenben tudsz majd spontán reagálni, nem mint személyiség, hanem mint egyéniség.

2013. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MILYEN személyiségváltozást?

Nekem ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy milyen lakást vegyél. Akik olvassák a kérdésed nem ismernek, nem tudják milyen vagy, és azt sem hogy mit szeretnék megváltoztatni magadon.

Nagy általánosságban: meditáció, önfejlesztő könyvek, pszichológus, kineziológus

2013. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!