Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati problémák?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák?! Véleményekre lennék kíváncsi kérem tapasztalt párkapcsolatban élők válaszoljanak?!

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő!Párommal 8 éve élünk együtt nagyon imádtuk egymást született 2 kisfiúnk az gyik 4 éves a másik 1 éves elmúlt!

Én még mindig úgyanúgy imádom és szerelmes vagyok a páromba de mostanában egyre jobban észre veszem rajta hogy ő már nincs oda értem.Már mindent bevtettem nála elmentem fodrászhoz hogy jobban tetszem neki, szintem ugrásra kész vagyok bár mit is kér, én majd megőrülök annyira várom hogy hazaérjen a munkából sajnos két helyen dolgozik nagyon keveset vagyunk együtt de ha itthon van se foglalkozik velem és szinte úgy érzem hogy este is csak arra használ hogy kielégítse magát és kész.

Ma reggel feltettem neki egy kérdést hogy mire vágyik a sexben még estleg mit csináljak hogy örüljön neki, hogy jobban egymásra hangolódjunk és mondtam nek hogy őszintén mondja meg én bármire képes vagyok érte erre azt válaszolta hogy szívesen kipróbálna hármasban még egy nővel......ezután elkeztünk vitázni és kérdeztem tőle hogy ugyan ő mit szólna ha én ilyet mondanék?Erre ő azt válaszolta hogy akkor csináljuk úgy hogy ő az egyik szobában egy másik nővel én meg a másik szobában egy másik pasival!Na ezen annyira kiakadtam hogy egész délelőtt nem láttam az idegtől elkeztem bőgni is mielőtt elindult dolgozni és észre vette és csak annyit kérdezett megbántotalak?Aztán ment is!Még nem tudom mi lesz ezután de ez nekem szörnyen rosszul esett!

Nektek mi a véleményetek erről?


2013. dec. 1. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, én elválnék. Én 39 éves vagyok, 19 éves korom óta vagyok a férjemmel, de nem így dobjuk fel a házas életünket. Hát nem véletlen érzed azt, hogy csak használ Téged... Rossz választás volt, hogy hozzámentél és vele élsz!
2013. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sokat dolgozik biztos stresszes, valószínű annyira fáradt hogy egyszerűen már nem tudja mit érezzen. Lehet hogy ha többet lenne otthon ami tudom nagyon nehéz a mai világban akkor talán picit feloldódna a feszültség. Lehet azt kellene tennetek hogy adtok magatoknak egy kis szabadságot és elmentek picit szórakozni, kikapcsolódni, együtt lenni. Lehet ez sokat fog segíteni rajta.

De még azt sem tartom kizártnak ez a tesóméknál volt jelen hogy a párja annyira csalódott az életbe hogy egyszerűen depressziós lett csak a munka éltette őt, egyik napról a másikra élt, semmi érzés nem volt benne csak az hogy dolgozni kell menni, haza kell menni, gyereket nevelni, majd evés, alvás, stb... Mint ha be lett volna programozva. és nem sokkal később pár hónappal később amikor a nővérem még csak agyalt a külön költözésről de még nem vetette fel a párja idegösszeomlást kapott, fáradt volt, idegileg kiégett szinte és bekerült a pszichiátriára elég hosszú időre.

Pszichésen megviselte őt az az élet hogy hiába dolgozza ki a belét nem tud többet nyújtani a családjának és nagyon vissza fojtotta a bánatát ami szintén baj volt.

Szeri8ntem nálatok nem azzal van a gond hogy nem szeret biztos bántja őt valami valami teljesen más.

2013. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez nem párkapcsolati probléma, hanem jellembeli probléma.
2013. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló- nagyon elnéző vagy.... én a férjemmel nagyon sok mindenen mentem keresztül, de soha nem mondott nekem ilyet!
2013. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat dolgozik vsz. a hócipője tele van a mókuskerékkel. Feldobtad neki a labdát, amire ő őszintén válaszolt ami neked rosszul esett, mert nálad nem fér bele nála viszont beleférne. Kár lenne dramatizálni a helyzetet szerintem nincs komoly gond közös programok sok odafigyelés több idő együtt.
2013. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek a megnyilvánulásnak szerintem semmi közel ahhoz, hogy sokat dolgozik. De persze ez csak az én véleményem. Bár úgy gondolom, hogy mivel 20 éve vagyok együtt a férjemmel, talán hiteles forrás lennék:)
2013. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsaitokat, el is bőgetem megint magam minde a két válaszon! :(

Terveztük a jövő hét hétvégét ketesben a két két kicsi meg mamáéknál lenne péntektől vasárnapig és akkor miénk lenne a hétvége, nem is tudom talán 4 éve volt az hogy utoljára kettesben lettünk volna!De ezek után nem tudom mi legyen!Egyébként azt tervezem megutatom neki a véleményeteket hát ha így jobban észre veszi magát!

2013. dec. 1. 14:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mutasd meg a válaszokat neki. Itt az a kérdés, hogy nálad belefér ez a dolog, mert úgy látom, a férjednek belefér. (mondjuk nekem nem férne bele).
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi beszéltünk erről a párommal, és mindketten szívesenkipróbánánk másokkal a későbbiekben. Lelkitársad csak egylehet az életben, de a szexet ki lehet próbálni másokkal is.


[link]

2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es 100%-ig osztom a véleményedet. Az ember nem lehet élete végéig monogám.
2013. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!