Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy lány létemre így gondolkozok? Fiúk ne válaszoljanak kérlek.

Figyelt kérdés
Csomó lány ha megtetszik neki valaki és el is mondja lánytársainak magában elvárja hogy a többiek ezentúl rá se nézzenek a fiúra. Én viszont úgy gondolom hogy egy fiú nem tulajdon és ha vele beszélgetek és nekem is megtetszik meg úgy tűnik ő is élvezi a társaságom ráadásul jobban mint a másik lányét és ők dühösek rám az jogos? Mert véleményem szerint ha két ember "járnak" akkor is lehet vele barátkozni és ha szerelmes lesz beléd és te is belé akkor sem bűn ez hisz arról nem tehetsz ha neked is tetszik amúgy meg nem kényszerítsük a fiúkat hogy velünk legyenek ergó ez nem bűn. Lehet hogy rosszul fogalmaztam vagy az agyammal van gond de én így gondolkodom.
2013. dec. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekek vagytok még....
2013. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha már foglalt a fiú, akkor nem szép dolog lecsapni rá, ugyanígy gondolod nős férfiakkal is?
2013. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ezt elég szarul gondolod. Tudod, tesokodex....
2013. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

A lányok azért viselkednek így, mert be akarják magukat biztosítani a fiúnál.Persze, hogy elvárják, hogy utána hozzá se szóljatok a fiúhoz, mert azzal a kezére játszotok, hiszen ti, a konkurencia, iktatjátok ki saját magatokat.Csak az a gond, hogy a legtöbb lány a legtöbb fiúval ellentétben már nem jut el odáig, hogy ennek elképzelésnek nincs semmi létjogosultsága, ráadásul a fiú véleményét még mindig nem tudjuk.


Viszont, ha már két ember jár, akkor erkölcsből nem nyomulunk a másik fiújára.Ilyen helyzetben nagyon gyenge kifogás, hogy nem tehetsz róla, hogy neked is tetszik.

2013. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem jól gondolod.

Ha kapcsolatban él is egy férfi, vagy nős, attól még lehet vele barátkozni, hülyülni. Ha te bele is szerelmesedsz, nem tehetsz az érzéseidről. Ahogy ő sem arról, ha beléd habarodik. Ilyenkor neki kell döntenie, hogy az asszonnyal marad-e, vagy inkább vált.

2013. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki azzal legyen,akivel boldog.Ennyi az egész!
2013. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A ti korotokban teljesen normális. Felnőtt korban, amikor már te vállalod teljes egészében a felelősséget a tetteidért, azért ez már más kérdés. Persze azért kis kamasz korban is van barátság, mérlegeld, neked melyik a fontosabb, a fiú, vagy a barátság.
2013. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan, flört az élet sója. Kell az!

Nekem is jól esik, ha megdicsér egy fiú, hogy milyen csinos vagyok, vagy flörtöl velem, függetlenül attól van-e párja vagy nincs.

És ha nekem tetszik valaki, én is szeretek vele pajkoskodni.

Ha az én párommal csinálják ugyanezt, hát istenem, férfiból van, nincsenek illúzióim, hogy ő nem bókol ugyanúgy idegen nőknek. Nem a tulajdonom, ha elcsábítható, ha el lehet vinni, hadd vigyék, nem kár érte.

2013. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz, szerintem igazad van, bár én fiú vagyok csak tudom, hogy van 1-2 lány barátom aki kb. olyan mintha a testvérem lenne és rosszul esne ha a barátnőm miatt nem találkozhatnék velük.
2013. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amikor kijelenti valaki, hogy az a fiú neki tetszik és ahogy mondod, elvárja, hogy a többiek rá se nézzenek, az tényleg olyan, mintha tulajdonnak tekintené, anélkül, hogy a fiút megkérdeznék róla. Én azt gondolom, hogy ez a hozzá állás az illető részéről undorító. Persze nem azt mondom, hogy már az bűn, ha megemlíti, hogy tetszik neki valaki, de a különbség a stoppolás és a baráti beszélgetés között már a hangsúlyból érezhető. Amúgy meg ha barátnőmről van szó, aki nem tulajdonként tekint rá, nem parancsolgat nekem, egyszerűen csak elmondta, akkor megtisztelem azzal, hogy távol tartom magam az adott fiútól. Ha emellett tetszik a fiú, és a fiú is jön és jön függetlenül attól, hogy én nem keresem a társaságát, akkor adok neki egy esélyt. És ha a barátnőm igazán barátnőm, akkor megérti a srác döntését és nem fog érte engem utálni. Fordítva én sem utálnám
2013. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!