Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bátran felvállalni az érzésein...

Bátran felvállalni az érzéseinket, vagy leplezni, mert mint vérfarkasok megérzik a vér szagát és védelmet húzni, de boldogtalan is vagy emiatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy hülyén gondolkodsz. Nem csak ez a két véglet létezik. Arra a félmondatra pedig, hogy "mint a vérfarkasok megérzik a vér szagát", inkább nem is mondok semmit. Ha így állsz az emberekhez, mégis milyen érzéseid vannak?
2013. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért írtam így mert bármennyire vállalom fel mindig kihasználják,a gyengeségeimet vagy a hibáimat onnan próbálnak hatással lenni rám még a szüleim is,rájöttem ha nem vállalom fel a gyengeségemet akkor több befogadást kapok mert az embereknek is csak teher az őszinte érzéseim...és sajnos így van ez...ezért írtam így megérzik ha félsz,bizonytalan vagy vagy gyenge vagy..és nem kímélnek
2013. dec. 31. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezesetben

1) túl naiv vagy

2) túl gyenge vagy

3) könnyen befolyásolható és manipulálható vagy

4) rossz körökben mozogsz

2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tagadom lehet mind igaz bár nem tartom magam annak...akármilyen erős és felkészült vagy,akkor is kihasználják a gyengeségedet,és az életben olyan mindenkinek van...a lényegen nem változtat a mennyiség a kellő pillanatban eszköz a kezükben..
2013. dec. 31. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vérfarkas, nem nevetek ki senkit, ezt általában tudják, érzik, és érdekes módon mindig csak én veszem észre, ha valakinek fáj, odamegyek, megvigasztalom, segítek, ezért mindig nekem panaszolják el a bajukat, ami kezd egyre furcsább lenni. nemed, korod? ha akarsz, írj privátot

13/L

2013. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!