Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen összefüggés lehet...

Milyen összefüggés lehet Roswell, a többi Ufó-észlelés, Loch Ness rejtélye, a Jeti, a vérfarkasok, a vámpírok, a Szent Grál, a templomos lovagok és a többi rejtély között a világban?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyanok véleménye, akik tényleg érdeklődnek az efféle rejtélyek iránt és nem trollkodni akarnak. Az ne is írjon, aki ezen nevet!
2013. júl. 22. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1945-ben ledobták az amcsik a bombát, erre az idegenek, 2 éven belül ide jöttek, hirtelen megnőtt az érdeklődés a Föld iránt, 1947-ben Roswell közelében lezuhant az ufó, ez és az atombomba okozta ezt a rengeteg ufó észlelést. A többinek nagyon nincs köze egymáshoz.
2013. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Mindegyiket a zsidók csinálták.
2013. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ezeknek a megjelenése a hétköznapokban a reklámmarketing első idejére datálhatók.

megjelentek az erre épülő kutatások(amire sok pénz kell, állami támogatás), folyóiratok, majd tv műsorok.ezek szintén pénzből élnek, de leültettek egy csomó embert h tanulmányozza a témát, és közben megy a tudatmódosítás a tvben és az újságokban lévő reklámok által.

fogyasztói társadalom kondicionálása, tudat alatt.erre jók a reklámok, de ahhoz h ezeket az ember megnézze, kell olyan téma, ami a képernyő vagy az újság elé szegezi.

ezért kapták fel ezeket.

és akkor a könyvpiacról nem is beszéltem még.

egy hazai reklám marketinges....

2013. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

"egy hazai reklám marketinges...."


Akkor már érthető a sok hülyeség amit összehordtál . A Szent Grál megjelenése, templomos lovagok ugye ezek is csak marketing fogások ?! Pont hogy a média él ezekkel a több ezer éves legendákkal vissza .

A kérdésre meg olyan hosszú lenne a válasz, hogy senki nem fogja leírni ide, talán még egy könyv is kevés lenne hozzá .


OM

2013. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

om mantra nevezetű válaszoló...vagyis orsitsh marcsika, ha jól tudom!

légy szíves olvasd el akkor az irományt még egyszer, mert látom a szövegértelmezésnél lefagyott a proci egy kicsit...:)

2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Személyesen :-)

Tudom mit írtál, vannak benne igazságok is ezeket nem is vitatom, ezért nem is hoztam szóba csak azt a pár dolgot amivel én nem értek egyet . Mivel én is tanultam médiaismeretet pontosan tudom hogy működik, olyasmi mint amit leírtál, csak azt látod rosszul hogy ezeknek a dolgoknak a jórészét nem a média találta ki, hanem pont hogy kihasználja . És nem is a média terjesztette el, mert azt például hogy "léteznek" vámpírok már több ezer éve köztudott volt és a legszegényebb jobbágy is tisztában volt vele .


OM

2013. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A Jeti és a Loch Nessi szörny is UFO.A vérfarkasokat és a vámpírokat a démon választotta ki hogy gyilkoljanak és akit megölnek az is vagy vérfarkas vagy vámpír lesz!Szent Grálról semmit nem tudok És a templomos lovagok anno élő emberek voltak csak a csatákban meghaltak így már szellemek lettek!
2013. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sajtugynok ***** válasza:
Ez mára már köztudott hogy az UFÓK látogatnak bennünket sőt már itt is vannak és ezt már a kanadai miniszter is elismerte.Roswellben meg az 1900 nem tom hanyas ufót őrzik és még sok másikat akik a térségben zuhantak le gondolom én. A többi nem hiszem hogy kapcsolódna egymáshoz mert állítólag van akik szerint igen de van akik szerint nem létezik a Jeti a Loch Nessi stb.stb...na a vérfarkasokban egyáltalán nem hiszek csak ha valami jó történettel be nem etetnek de azt nem egyszerű. Ezt jól tudjuk hogy a várfarkasok és a vámpírok ellenségek ha jól tudom,apropó vámpírok. Én csak egy vámpírban hiszek Gróf Drakulában mivel ő biztos 100-as hogy létezett sokak mondják hogy nem volt vámpír csak egy mocsok gyilkos gróf aki megölte az embereket majd a fejüket a kerítésére szúrta de valakik szerint tényleg vámpír volt. Ez mára is rejtély...Szent Grál nem tudom ki volt gondolom valami király vagy lovag a templomos lovagok igen... Hallottál a KluKlux klánról? Ha nem vagy ha igen feltétlenül nézd meg a youtuben: Az üzenet. Ez egészen a klukiktól a sátánig terjed a Vodafonen át nagyon érdekes. Többi rejtély... Pl a szellemek???
2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mindegyikük szerette a popcornt.
2013. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy az összes általad említett név mögött idegen = az emberitől eltérő életformák vannak.


És ez nem vicc.


Ezek a jelenségek megérthetők, alapvetően mindig kétféle értelmezést tanítanak:

az exoterikus értelmezés a "jó" értelmezés,

az ezoterikus értelmezés pedig a valódi értelmezés.


Értsd meg! Az összes rejtély mind ugyanazokról szól esetleg néhány szövetkező/szembenálló stb. életformáról.

2013. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!