Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szenvedek a munkahelyeken...

Szenvedek a munkahelyeken extrém módon introvertáltként. Mit tegyek? Milyen munkára váltsak?

Figyelt kérdés
Irodai adminisztratív munkáim voltak eddig. De már nem bírom tovább, nagyon szenvedek tőle. Nem vagyok képes játszani az extrovertáltat, márpedig ebben a munkakörben ez kellene. 31 vagyok. Pályát szeretnék módosítani, hogy ne legyen többé kínszenvedés, hogy bemenjek dolgozni. De nem tudom merre tovább, milyen munka lenne nekem való. Tanács? Miben lehet jó egy introvertált? Persze, én is tudok néhány szakmát, pl. programozó, vegyész. De 31 évesen álljak neki programozónak tanulni?
2013. dec. 31. 15:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint Te anno. 26 éves vagyok, eddig a mostani a 3. állásom ahol a második hetemet töltöm, irodai admin. állás. De én sem érzem magaménak, és nem tudom hogy merre menjek tovább. Neked hogy alakultak a dolgok?
2018. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A biztonsági őr válaszoló vagyok. Az nem lehet, hogy csak te spilázod túl a megfelelési kényszert? Azt mondod, ebben a munkakörben extrovertáltat kell játszani. És ha nem teszed? Ha elvégzed rendben a feladataidat, de igazi introvertáltként viselkedsz, akkor mi lesz? Kirúgnak?
2018. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és a legjobban a szüleim háztáji gazdaságában éreztem jól magam. Ha érdekel akkor nézz utána például a méhészkedésnek, nők is szokták csinálni. A méhek távol tartják a téged zavarni akaró embereket. :))

Vagy meglepett a google-val megtalálható Fekete Zsóka mangalica tenyésztő tevékenysége. No nem piszkos vagy nehéz fizikai munkára akarlak rábeszélni, meg nem is időt rablóra, de a természet akkor is jó menedékhely nekünk introveltáltaknak.

Tetszett a biztonsági őr hozzászóló munkája is, a fűtött lakóautóban. Az őrült és rohanó világ jól elvan nélkülünk is, tehát miért lennénk részese?

2018. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!