Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondolnak amikor azt...

Mire gondolnak amikor azt mondják "van rajta mit fogni"?

Figyelt kérdés

Nagy mellre, fenékre, vagy husisabb combokra, csípőre?


Mert van vékony ember nagyobb mellel és popsival, és ducibb is kis mellel és hátsóval. :)



2014. jan. 1. 03:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
ezt a picit duci de sexy nökre mondják ;) mivel úgy is jól néznek ki ha van rajtuk + :D én az ilyeneket szeretem :P
2014. jan. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Kövér vagy. Ennyi. Nem kell itt szépíteni. Ha jó az alakod, arra nem mondjuk, hogy "van rajta mit fogni".
2014. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bálint117 ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz, hogy kövér vagy, nem hiszem azt gondolnák, inkább az 1. hozzászóló véleményét osztom!
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szexi telt csajokra szoktam (-uk) azt mondani, hogy van rajta mit fogni.

2. válaszoló:

B*nkó paraszt vagy. Ennyi. Nem kell itt szépíteni. Ha normális vagy, arra nem mondjuk, hogy "b*nkó paraszt".

2014. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a válaszolók félreérik a kérdést, hiszen egy világvevő rádión van sok fogni való. Mell? Comb? Hogy kerül ide? Ez nem bontott csirke!
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!