Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők mikor mondják hogy nem a...

Nők mikor mondják hogy nem a külső a fontos akkor arra gondolnak hogy beérik egy sima helyes pasival?

Figyelt kérdés
Egy Brad Pitt helyett.
2013. jún. 20. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
?
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen :3
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem arra gondolunk, hogy azért nyűgözzön le valamivel! mert ha csak nyávog, hogy nem igazság, hogy nem néz ki elég jól, akkor mégis mi tetsszen meg benne? legyen valami a stílusában, lehessen vele érdekes dolgokról beszélni, legyen nagyon művelt és intelligens! ezek levesznek a lábamról, és onnantól nem számít se külső, se kor (ez utóbbi azért bizonyos határig)
2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell Adonisnak lenni..az ilyen stílusú férfiak engem maximálisan taszítanak..

Persze nem árt,ha helyes az arca,meg nincs rossz teste..de gondolom ezzel így vannak a férfiak és a nők is egyaránt..

Ami engem igazán megfog az az,hogy mer kezdeményezni,kicsit nyomuljon,DE NE NAGYON nincs is rosszabb annál,ha már az első randin meg akar fektetni....

bókoljon,persze nem kell az égig magasztalni senkit,de ezekkel szerintem bárkit le lehet venni a lábáról..persze nem a kis tini cicákat,de ha nőkre gondolsz,akkor őket így kell levenni a lábukról ;)

18/L

2013. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es a hárítás az megy. Te is a külsőre mész. Azt írod, hogy nem kell, hogy adonisz meg helyes legyen, utána meg azt írod, hogy azért jó, ha jó a teste és helyes az arca. Ostoba egy csaj vagy, mint a többi! Szánalmasak ezek a mai csajokén ezért megyek inkább prostizni, bennük is több becsület van! -.-
2013. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom sokáig nem tetszett külsőre, de hihetetlen az intelligenciája, szórakoztató, egyezik az érdeklődési körünk, stb, ezért adtam neki esélyt, és nem bántam meg.
2013. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös..rendben,én elfogadom,hogy szánalmasnak tartasz engem,de téged ugyanúgy lehetne elemezni az értelmes hozzászólásoddal..

Nem kell kockahasú izmos filmsztár kinézetű pasi..de azért valamit csak adjon magára..Gondolom neked is előny,ha egy lány kívül sem rossz..

2013. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!