Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a lányok nyíltan, hogy mit gondolnak egyes fiúkról?

Figyelt kérdés

Annyit magamról, hogy totálisan sikertelen vagyok a lányok terén. Mivel alig volt barátnőm és a szüzességemet is csak 25 évesen sikerült elvesztenem, ezért a gondolkodásom elég abnormális lett. Korábban rendre megkaptam a "te nagyon értékes vagy, nagyon jó ember vagy" cimkéket. Ezeket tudomásul vettem,bár boldogabb nem lettem tőlük. Míg mostanában, mikor nőismerősökkel beszélgettem, szóba került a tartós kapcsolat,házasság, stb... Én elszóltam magamat, hogy nem hiszem, hogy kihagynék egy alkalmat, ha valaki felkínálná magát, erre megkaptam, hogyy egy utolsó disznó, plussz egy lúzer vagyok, stb...

Ugyanazoktól, akik korábban a jó és értékes ember kezdetű szöveggel jöttek. Ez rendben van,de korábban miért dícsértek? Vagy úgy gondolták, hogy aki nem egy partyarc, annak nincsenek is vágyai? Jobban örültem volna neki, ha mindezt korábban is elmondják és akkor legalább tisztán láttam volna a helyzetemet. Miért nem mondták el régebben, hogy csak ennyi vagyok, ez egy női szokás?


2012. aug. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

elmondják csak nem a fiúnak face to face hanem a barinőikkel beszélnek ki mindenkit.

nekem sok ismerősöm besúgók segítségével csajozott be. kell egy BARÁTnő aki benne van minden ilyen csajcsapatban meg pletyókban naprakész.ő szállítja az infókat hogy melyik csajnak melyik fiú jön be melyik pedig nem-és így el lehet indulni úgy hogy tuti nem lesz pofáraesés vagy elvesztegetett idő.az ilyen lányok olyan jól leadják a drótot hogy az ember aki azt hitte hogy tök semleges x és y lánynak is megtudja hogy x bele van zúgva y viszont visszataszítónak tartja

2012. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondták azt,hogy jó ember stb vagy.Csak miután bevágtál egy olyat,aminek kb az a lényege,hogy "mindegy,csak lyuk legyen,csak legyen már valami",na ez nem tetszett nekik,merthogy ez kb olyan,hogy legalább van nő végre,még ha nem is szereti a pasi.Ez pedig a legtöbb nőnek nem tetszik.:)
2012. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig ugyanaz az ember vagyok. Csak éppen amíg ők keféltek, én a lelküket "ápoltam".Pedig nekem is vannak szükségleteim. :(
2012. aug. 6. 22:18
 4/7 szelesoldier ***** válasza:
Nem értem mi bajod, akkor úgy látták rendes srác vagy. Aztán egyszer csak szóva jön hogy tartós kapcsolat, házasság és társai. Erre benyögöd előttük hogy nem hagynál ki egy alkalmat sem. Ez náluk olyan mintha el vetted volna feleségül és már is megcsaltad volna őket. Élénk a fantáziájuk és sérülékeny a lelkük. Szóval ne csodálkozz ha ilyen kijelentésekkel elborzasztottad őket, esetleg beszéld meg velük a dolgot. Amúgy meg fogod látni hogy ha majd lesz egy harmónikus tartós kapcsolatod kielégítő szexuális élettel akkor nem adod oda magad minden felkínálkozó nőszemélynek. Amúgy is ki kínálkozna fel csak úgy? Ilyen nő nem sok van, az meg meg is érdemli. A szükségleteidet egy nő is ki fogja tudni elégíteni. Sok sikert a rátalálásban!
2012. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a kiélés? Nekem szükségem lenne rá.
2012. aug. 6. 23:28
 6/7 szelesoldier ***** válasza:
Miért kell magát mindenkinek kiélni? Találj egy párt magad mellé és szeresd! Ennyi. Én 22 vagyok de nem akarok összevissza csapongani, van egy tündéri barátnőm akit nagyon szeretek és fantasztikus vele az ágyban, ott kiélem én magam rendesen. Nem leszel tapasztaltabb ha hetente más lánnyal szexelsz, egy nő mellett is bele tudsz jönni és nem lesz unalmas.
2012. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szelesoldier te nem vagy ugyanabban a helyzetben mint a kérdező. kertelések nélkül:te akkor vágod gerincre a csajodat amikor akarod. a kérdezőt nagyívben lesz@rják a lányok de ha malac dolgokra gondol akkor máris ő a szemét...

a lányok valamiért mindig attól várják el a több tiszteletet akiknek semmit sem adtak cserébe hogy ugymond

2012. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!