Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy unalmas ember? Én...

Milyen egy unalmas ember? Én félek az lettem.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezen változtatni?
2014. jan. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a szófukar, humortalan embereket tartják unalmasnak, akiket nehéz észrevenni.Illetve ha nem vagy elég "pörgős". Én ezzel nem feltétlenül értek egyet. Legyél önmagad. Lehet kevesebb, de jobb barátaid lesznek.
2014. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
égen semmi gondom nem volt, még középiskolában, fősulin sem, elég hangadó voltam, jól lehetett velem szórakozni. Pár éve kezdtem el dolgozni és egyre jobban bezárkózom, visszahúzódó lettem, mostani helyemen csak azzal találom meg a hangot, aki nyitott felém, akik nem azok felé egyszerűen én sem tudok, nem tudok velük semmiről beszélni, pedig már nem 1 hete vagyok köztük. Valahogy "idegennek" érzem magam köztük és egyre unalmasabbnak, mert hát, hogy nem tudok velük két szót se váltani (kivéve azt az 1-2 embert).
2014. jan. 3. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A bomba recept: sokat beszél, keveset hallgat, sokat tud, keveset olvas, és lehetőleg egyetlen egy témája legyen, az is távol a társai érdeklődesi körétől. Nagy előny, ha ennek ellenére is mindenki elött világos, hogy még a kedvenc témakörében is hiányosak, egysíkúak az ismeretei. Szerencsére szelíd az orvosság: olvasni, figyelni. Jó móka, és óriási érték.
2014. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, én általános iskolás koromtól kezdve sokat olvasok, sztem te is meglepődnél, ha látnád a gyűjteményem....

Ellenben a munkatársaim azt hiszem nem igazán szoktak.

2014. jan. 4. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a bomba recept, egyes elemeit kihagyva is lehet elérni egész komoly részeredményeket! :D
2014. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!