Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem buta és unalmas...

Csak szerintem buta és unalmas minden ember kb?

Figyelt kérdés
Régen minden emberrelvolt témád, elvoltatok, lehetett velük hülyülni meg minden.És a mai emberek,meg olyan beképzeltek, unalmasak, minden gáz szerintük, csak az a lényeg nekik, hogy mi történik az éjjel-nappal budapestben, meg hogy ask.fm-en sztárok legyenek... Hová butul még a világ?
2013. okt. 28. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Találd meg azokat az embereket, akik a te társaságod. Nem vagyunk egyformák, mindenki máshol tart. Ha ezt nem tudod elfogadni, te sem vagy bölcsebb. Az egy másik kérdés, hogy a média uralja és manipulálja az embereket.
2013. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha sokat vagy közöttük,akkor igen.

Ritka téma az, hogy mit olvastál, mi volt a szinházban stb. csak a pletyi megy mindenhol és a kibeszélés.

2013. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök válasza jó:) Hát ja.. nem csak ezzel kéne szerintem foglalkozni.. van egy csomó más dolog is a világon
2013. okt. 28. 12:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Keress idősebb korosztályban partnert, lehet ez a probléma.
2013. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ott szoktam:) Bár most nem igazán logok velük:S Hosszú történet, majd újévtől:)
2013. okt. 28. 12:20
 6/16 anonim ***** válasza:

Az meg már elég gáz, ha jószerivel "felnőtt" fejjel ilyen sz*rokkal töltik el a szabadidejüket, mint ezek a... Na nem jellemzem, mert kijön belőlem a rossz. :)


Lényeg, hogy a körömben kevés ilyen van (max. a Barátok közt szintjére süllyednek, azt kibírom), nem tudom te milyen emberek között élhetsz. :D

2013. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neem, nekem is a baráti társoságom még jó hogy nem ilyen Isten ments! :D Csak a sulimba ilyenek az emberek..-.-". Bár eléggé rossz iskola.. nem csodálom.
2013. okt. 28. 13:58
 8/16 zabmester ***** válasza:
Azért "minden" ember nem foglalkozik ilyenekkel. Nekem legalább is az ismeretségi körömben senki nem nézi az éjjel-nappal Budapestet, vagy legalább is nem téma, az ask.fm-ről meg éppen csak tudom, hogy micsoda, de olyannal sosem találkoztam, akinek ez lenne a témája.
2013. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi sulinkba ellehet lenni az emberekkel az osztályba 22 emberből van 2-nek ask.fm-je aki használja néha néha de erről nem beszélnek, mert őket se érdekeli igazán. Éjjel-Nappal Budapest is már lejárt dolog, tavaly volt nagy cucc de még akkor se.
2013. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ma ez a "menő". A média hülyíti az embereket,minél nagyobb barom vagy,annál nagyobb sztárt csinálnak belőled. Lásd Való Világ,stb....
2013. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!