Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől nem unalmas egy ember?

---R33--- kérdése:

Mitől nem unalmas egy ember?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok, tulajdonságok, tevékenységek, amik "láttán" számotokra az jön le egy emberkéről, hogy ő bizony nem unalmas?

Pl. gyakran változtat a külsején, zenél, utazgat? Mondanátok példákat, ahogy ti gondoljátok?


2013. dec. 18. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy mi az, amitől valaki unalmasnak tűnik?
2013. dec. 18. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, például azok, amiket felsoroltál.

Nekem akkor nő nagyot valaki a szememben, ha ambíciózus jellem. Pontosan tudja, mit akar az élettől, nem csak úgy lóg a levegőben. Az én környezetemben sok az ilyen "majd lesz valahogy" felfogású ember, talán azért alakult ki ez bennem.

Az is érdekessé tehet valakit, ha a hobbija eltér az átlagtól. Extrémsportoló, művészlélek (gyönyörű verseket ír, nagyon jól rajzol/fest), vagy akár zenész, ahogy említetted. És akkor különleges igazán, ha tényleg szenvedéllyel műveli ezeket. Nem mint az egyik ismerősöm, aki mióta megkapta a gitárját hozzá se nyúlt.

2013. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Várok még :)Írjatok :)
2013. dec. 18. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Mitől lesz valaki a számomra unalmas?


- céltalan

- állandóan panaszkodik

- állandóan rinyál

- állandóan mást hibáztat

- állandóan más életével foglalkozik

- legfőbb szórakozása a tv nézés

- utál sportolni, sétálni, bármi tevékenységet ami pici erőfeszítésbe kerül

- nem fejleszti saját magát

- mindenkinél mindent jobban tud

- azt hiszi, hogy körülötte forog a világ

- azt hiszi, hogy az emberek tartoznak neki

- azt hiszi, hogy az ő problémája a legnagyobb a világon

- sír hogy nincs ez, meg nincs az, de nem is tesz semmit azért hogy legyen

- azt hiszi hogy a világ direkt szívatja őt

- visszatart, lehurrog, kritizál engem



kb ennyi ami eszembe jutott.

2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor, hogy ha valaki felnőtt korában is tud alkalmanként játékos kedvű lenni (de nem gyerekes, vagy infantilis). Például megáll az utcán és megnéz egy kóbor cicát, elgondolkozik róla, szeret néha hintázni a játszótéren, vagy fára mászni, vagy csak egyszerűen úgy tud nézni a dolgokra, ahogy egy gyerek. :) Mert a gyerekek érdekesen, nem unalmasan látják a világot, és ha valaki szintén így látja, az érződik a kisugárzásán. Lehet valaki zárkózott, de ha amúgy nem unalmas személyiség, az akkor is érződik. :)
2013. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2. kommentelő, a kérdésem pont az ellenkezője volt, hogy mitől NEM unalmas valaki.. Egyébként szerintem amiket írtál, azok körül sok nem az "unalmas" kategóriába tartozik, pl. ha valaki sajnáltatja magát.. Bár igaz, hosszú távon az is az :) de köszi, hogy írtál.:)


Utolsó kommentet is köszönöm, nagyon aranyos és jó vélemény, egyetértek :)

2013. dec. 19. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Értelemszerűen, ha a leírtak ellentétét csinálja, akkor számomra nem lesz unalmas ember.

2013. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket felsoroltál (2-es válaszoló) azok nem egy unalmas emberre vallanak,sokkalinkább egy "emberi rossztulajdonságok" listát állítottál itt össze...szerintem.

Lehet valaki egosita (például..nem tudom,nem olvastam végig a listádat,lehet ez a rossz tulajdonság pont nem is szerepelt a listádban..) de ettől függetlenül nagyon is tud érdekes lenni az adott ember.


Szerintem az az ember nem unalmas (inkább érdekes) akinek nagyon tág az érdeklődési köre,hisz így van mindig témája,el lehet vele beszélgetni szinte mindenről. Ehhez biztos alapot nyújthat egy hobbi is,ahogy azt már írta is az egyik válaszoló. Vagy például a humor is egy ilyen dolog.Akinek mindig vannak frappáns és jópofa megjegyzései szinte mindenre,az csöppet sem nevezhető unalams embernek...szerintem..:)

2013. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyémántlány ***** válasza:

Számomra egy nem unalmas ember ilyen:

- sokféle dolog érdekli, nem csak egy hobbija van, hanem több

- nyitott, szeret új dolgokat megismerni, nem ragad le a megszokott dolgoknál

- rendelkezik álmokkal; mindig van célja, tervei a jövőre nézve

- nem panaszkodik, elfogadja a dolgokat, és derűsen áll hozzá az élethez

- el lehet vele beszélgetni sokféle dologról

- meghallgat, ugyanakkor szívesen mesél ő is

- nem "sótlan" vagyis érti a humort, és lehet vele nevetni

Hát, kb. ennyi.

2013. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!