Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány ember még végezheti így,...

Hány ember még végezheti így, mint pl. : Amanda Todd?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok se a bálványozója se rajongója, de olvastam a történetét, ami szívhez szól és sajnálom :/ Tudom, hogy a média mennyire felkapta ezt a dolgot, de nem tekinthetünk el ezek felett. Rengeteg helyen olvasom, hogy ne nézzünk le senkit, ne alkossunk véleményt ismeretlenül, ne legyünk FELSZÍNESEK, mindezt felszínes emberek mondják/osztják és amint leírták, elmondták másnap már egy kövér (vagy bármilyen más hibával rendelkező) emberen röhögnek, bántják, megalázzák, tehát hiába mondják korábban, hogy nem ilyenek. Arra lennék kiváncsi hány ember "kényszerül még a mai ocsmány társadalom miatt meghalni és, hogy miért is vagyunk ilyen ítélkezőek? :/

2014. jan. 4. 20:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a méget a végezheti után akartam írni *
2014. jan. 4. 20:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ment a kirekesztés, csak akkor nem volg ennyire nyilvános!

És az a szomorú, hogy a legtöbb nem gonosz, csak megy az egyik nagyszájú után mint a pincsi kutya, mert nem akarja, hogy, ö is kkirekesztett legyen!

2014. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük nem sokan.

Bár a mai "befogadó" társadalom itéletei alapján, szerintem nagyon sokan kerülnek ilyen kiszolgáltatott helyzetbe.

2014. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Vállalni kell a következményeket. Ő mutogatta magát, senki nem kényszerítette.
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez a probléma. Tudom, hogy amióta az ember az ember azóta alkot véleményt és mindig voltak ilyen esetek. Meg ez a csordaszellem dolog. Azért is megbántok ártatlan embereket mert menő leszek vele dolog kiborít. :/
2014. jan. 4. 20:59
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen azt is olvastam, hogy megmutatta egy idegen fickónak a mellét, de istenem emberek vagyunk hibákat követünk el amit megbánunk és azért a csávó is durva, hogy egy évig kutatott utána valójában ki is a csaj, csakhogy megalázhassa.
2014. jan. 4. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a suliba volt egy csaj. Egy felsőbb évfolyamos srác bejött neki, a srácnak viszont ő nem. Úgy akart "bevágódni" hogy küldött magáról a srácnak meztelen fotókat, az meg tán feltette a netre. Másnap már a fél iskola látta a meztelen képét. Hát ő öngyilkos nem lett, viszont jött pár nap után az anyukájával durrogni az igazgatóságra hogy ő majd pereskedni fog. Ha öngyilkos lett volna valószínűleg most őt siratná mindenki, a srác meg élhetne örökké ennek az árnyékában. De így viszont csak egy hülye kis tini ku*rva akiről még évek után is anekdotákat fognak mesélni. Furcsa világ...
2014. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg helyen olvasom, hogy ne nézzünk le senkit, ne alkossunk véleményt ismeretlenül, ne legyünk FELSZÍNESEK, mindezt felszínes emberek mondják/osztják és amint leírták, elmondták másnap már egy kövér (vagy bármilyen más hibával rendelkező) emberen röhögnek, bántják, megalázzák, tehát hiába mondják korábban, hogy nem ilyenek."


1. Az ilyenek nem emberek.

2. Arra is tudok példát hogy kövér vagy más hibával rendelkező emberek fikáznak, csúfolnak, gúnyneveken szólítanak másokat, de ha őket éri ez akkor naná hogy megbotránkoznak. Bocs de erre rá kell világítania valakinek, a bunkóságot senki nem engedheti meg magának, tekintet nélkül a külsejére vagy hogy mennyire csúfolták őt korábban.

2014. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Énis tudok ilyenről. Ha a történtek után nem változik, hát magára vessen. Jobb esetben tanult belőle.
2014. jan. 4. 21:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó ebben a kövér szól le másokat dologban is igazad van, de azért a két eset közül nem ez a kirívóbb. Mindenesetre megy mindenkinek a zöld kéz, mert érdekel egyesek mit gondolnak az ilyen dolgokról, amik felett mostanában elsiklik a figyelmünk.
2014. jan. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!