Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért közösítik ki, nézik...

Miért közösítik ki, nézik furának azokat a fiúkat akik könnyen sírnak (azaz sérülékenyebbek lelkileg)?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, hanem haverról aki osztálytársam is.Tehát míg pl. mások általában nem sírnak ha mennek vissza a koleszba, ő még beéréskor is sírna ha nem szégyellné..Vagy ha rokonához megy nyaralni,kirándulni aki messze lakik odafelé és visszafelé is sír, odafelé azért mert a szüleit hagyta ott visszafelé meg azért mert a rokont hagyta ott akihez ment.Mindig attól fél hogy szomorú lesz akitől elmegy.Olyankor mindig mondom neki ne sírj, fogsz még hozzá menni, nem örökre hagytad ott de nem segít rajta.Ezt azért tudom ilyen részletesen mert én is ott voltam.És még több esetben is.

Tehát minden kisebb dologért sír(de főleg búcsúzkodáskor) és ezért az osztálytársaink,ismerősei kötekednek vele.

Miért ilyenek?Nem tudják felfogni hogy másnak talán érzékenyebb a lelke?De nem csak osztálytársak, még néha ismeretlen emberek, rokonok is csesztetik ha épp olyan pillanatban tlaálkoznak vele.



2014. jan. 2. 17:45
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Hát.. szerintem itt valami más ok is van a háttérben.. mert valaki nem ok nélkül lesz ilyen..


Amúgy mennyi idős a srác?

2014. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom miért ilyenek az emberek:( nálam is volt hogy egyik fiú osztálytársam lesérült könnyezet fájdalmába (igen csak könnyezet nem sírt)a többi lány meg kiröhögte pedig ő nem is azért mert érzékeny hanem fájdalmába mi volt olyan vicces ma sem tudom... én ilyesmit nem tartok poénosnak vannak akik gyengébb lelkileg na és? akkor mi van?ettől függetlenül kiközösítitk pedig nem kéne
2014. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek vele, mert ez nem normális nem érzékenyebb a lelke, hanem beteg, rázd gatyába mert így kemény lesz az élet :D, de komolyan, lehet megkéne nézetni szakemberrel
2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Amiről te beszélsz teljesen más...
2014. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NoodLee. ***** válasza:
37%
Mond neki hogy növesszen tököt. Anélkül nem fiú a fiú
2014. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem aranyos, ha egy fiu sír.De nem folyton, csak ha tényleg ugy érzi.Meghalt valakije, vagy miért ilyen a barátod?Az én osztályomban is van valaki aki minden kis piszkálásért sír.15éves, kicsit lemaradott vagy nemtudom.Én nem ítélem el, de egy fiu/férfi a talpára kell álljon.Nekem is voltak időszakaim, hogy itthon minden kis dologért összetörtem.De össze kell szedni magunkat, másképp, hogy birja ki az életet?Probálj neki segíteni.Nemtudom mivel, de ha fiu vagy, probálj meg vele fius programokat szervezni.:-??De az is lehet, hogyha kicsit lányosan viselkedik...?Van aki nem tehet rolla, és érzelmileg zavarodott.Szerintem elmúlik.
2014. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abból, hogy könnyen sír, nem azt értik meg, hogy ő egy érzékeny ember, hanem azt, hogy sérülékeny, ezért könnyű célpont.
2014. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!