Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a munkahelye...

Miért van az hogy a munkahelyemen a szememben mindenki jópofi, aztán a hátam mögött meg elhordanak minden szarnak?

Figyelt kérdés
Rendes ember vagyok, nem vagyok kétszínű, mindig segítek mindenkinek akinek tudok. Hát akkor?

2014. jan. 4. 23:13
 1/8 anonim válasza:
A munkatársaid nagyon kétszínűek lehetnek..Ne foglalkozz velük,viszont ha nagyon zavar keress új munkahelyet,válts munkát..
2014. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam is pont igy van! csak nálam ez a suliba van..
2014. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl dimenzionálod? Biztos rosszindulatú ez a dolog? Mert szerintem, ha csak beszélnek rólad jót is, rosszat is az nem gond ezt csináljuk mindannyian, mi másról beszélgetnénk mint egymásról. Viszont lehet ezt úgy is csinálni, hogy közben kedvelnek és semmi rosszindulat nincs feléd, meg úgyis, hogy ez rosszindulatú. Engem az előbbi nem zavar.
2014. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
visszahallom a dolgokat...
2014. jan. 4. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez Magyarország,jellemző.Sajnos a Magyar társadalom besavanyodott.
2014. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egy erős lélek csak röhög az ilyesmin ha visszahall ezt azt.

max levonja belőle azt,hogy tartanak tőle annyira,hogy nem merik előtte csinálni,ami tovább növelheti az amúgy sem kicsi önbizalmát.

pont ezért is röhög rajta,mert lesz-arja,hogy ki mit gondol róla,semmilyen szinten nem befolyásolja az önképét mások megítélése.

utána meg természetesen kiosztja a büntetést,mondjuk verbális megalázás formájában-oltás-vagy nevetségessé tevésben,amivel tovább demonstrálja a dominanciáját és a másik felesleges játszmáit.

persze a szükség és a haszon miatt nem ártanak a kapcsolatok,ezért ha szociálisan fejlődnél,akkor megelőzhetnéd ezeket a helyzeteket,vagy csírájában fojthatnád el.

2014. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol így működik nem számít hova mégy dolgozni....az ember ez által védi a "területét" mert a munkahely a megélhetés erőforrása és ha fenn akarsz maradni neked is küzdeni kell. Az állatok a vadászatkor mi a munkahelyen állítjuk fel ezt a rangsort. Ha nem vágsz oda jobban és nem vagy magabiztos akkor kifúrnak sajnos és nézhetsz új állás után.
2014. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden munkahelyen megy a fúrás,pletyka,kibeszélés,hátbatámadás stb.

Tapasztalatból mondom,ez már 4.munkahelyem.Hiába mész a világ végére is a vérszívó piócák megtalálnak.Ha külföldre mész,ott is magyar lesz az első,aki pénzt kér kölcsön,és nem adja vissza.Egy ilyen szutyok irigy népség vagyunk,sajnos...

2015. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!