Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgtak a munkahelyemről,...

Kirúgtak a munkahelyemről, ill. szebben fogalmazva elbocsátottak anyagi helyzetre hivatkozva. Ez volt az első munkahelyemen, és elég rosszul érzem magam. Ti jártatok így és ha igen, mivel tudtatok túllépni rajta gyorsan?

Figyelt kérdés
1,5 évet töltöttem el, korrekt, sőt jó volt a munkakapcsolat. Sajnos, a leggyengébb láncszem msot én voltam.

2013. dec. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindenki igy erez, ez teljesen termeszetes. idovel fel fogod dolgozni, foleg ha lesz egy uj melod.
2013. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsö munkahelyemröl 8 év után rúgtak ki, ugyanarra hivatkoztak mint nálad. Inkább nézd úgy a dolgot, hogy csak ennyi évet voltál egy helyen, nem ragadtál le, mert a legfontosabb a mai világban a rugalmasság, a minél több tapasztalat szerzése. Erre most alkalmad lesz.
2013. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013-ban ezen kár meglepődni, naponta történik ilyen. Szedd magad össze és keress másik helyet, kár ennél leragadni.
2013. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
11 év után rúgtak ki, 2 gyerekkel, hitellel. Nem tudok túllépni rajta, ráadásul nekem volt egyedül plusz végzettségem, ami a szakmába vág :(
2013. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!