Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visszataszítónak tartok...

Visszataszítónak tartok mindenkit, megvetést érzek mindenki iránt kétszínűnek rosszindulatúnak önzőnek tartom az embereket. Álszent képmutató gonosz torz szülemények vesznek körül mind a munkahelyemen mind a környezetemben. Valaki érez hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Asszem ikrek vagyunk, vagy csak ugyanazt az életet éljük
2013. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató ,hogy van aki ugyanígy látja mindezt . Köszönöm a gyors választ.
2013. dec. 26. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is
2013. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyűlünk, gyűlünk :D
2013. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Szeresd magad jobb, és jobban fogod szeretni a többi embert is.

Ami bent, az van kint.

2013. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mert hidd el én bent a legjobb vagyok, kint pedig az voltam, de a kinti alulfejlődött patkányok kihasználták, így mindenki azt kapja amit érdemel.
2013. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6/6 válaszoló ,teljesen igazad van.
2013. dec. 27. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel, bár ennyire durván még nem fogalmazódott meg bennem, de a családom mindig azt hajtogatja, hogy én mindenkiben csak a rosszat keresem. Nem keresem, szerintem azt magától is egyszerre észre veszi az ember, nem kell keresni.
2013. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hubbera válasza:
84%
Én speciel nem vagyok ilyen, de ismerek/ismertem egy ilyen embert. Barátom volt, amíg egyszer rá nem jött ez, és el lökött engem, és minden más barátját maga körül. Biztosan így érzett, mert búcsúzásában leírta, hogy minek lát mindannyiunkat ami, őszintén mondhatom, nem volt igaz. Szerintem sem vagyunk az univerzum díszpéldányai és némi tolerancia mindenképpen szükséges a léthez, de igenis ha hajlandóak és képesek vagyunk megismerni embereket (bármennyire visszataszítónak találjuk) idővel és kis szerencsével rájöhetünk hogy az adott személy talán nem is olyan undorító mint először hittük. Valószínűleg a nagy egoból származik az efféle hozzáállás, bár nem vagy pszichológus, úgyhogy ez csak afféle tipp, mindenesetre nem helyes, mert ilyenféle érzések csak deviáns viselkedésre sarkallnak. Nehéz lesz, de próbálj olyan munkát találni ahol nem kell annyit emberekkel foglalkoznod, a környezeted meg amúgy is magad válogatod, jobb ötletem nincs.
2014. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!