Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell szeretni?

Hogyan kell szeretni?

Figyelt kérdés
hogyan kell szeretni valakit? mit jelent a szeretet? milyen érzés a szeretet hogy lehet észre venni ha szeretnek vagy én szeretek?

2014. jan. 5. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szerettél már valaha annyira, hogy érte akár meghalni is képes lettél volna? Nem? Akkor elmondom, az milyen. Alapvető dolog, hogy nem tudsz enni és aludni. Minden éjszaka felébredsz, és ez maga kínszenvedés. Egyszerűen nem tudod, hogyan kéne elszakadnod valakitől, akit szeretsz. Mással ezt nem beszélheted meg, mert félsz, hogy végül rosszat fognak gondolni róla. Úgyhogy egymagad sírsz. Vége, ennyi volt. De mégis csak a szép, szerelemmel teli percek jutnak eszedbe. Minél erősebben akarod őt kitörölni a szívedből, annál hosszabb lesz minden újabb nap. Ez olyan, mintha az év mind a 365 napján szakítanátok. Mégis az a gondolat fáj legjobban, hogy én nem hiányzok neki annyira, mint amennyire ő nekem. Mintha már el is felejtett volna engem, és boldogan éli új életét. Semmi mást nem akarsz, csak meghalni, de ahhoz sincs merszed... mert félsz, hogy akkor soha többé nem láthatod őt."
2014. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

coelho?


:/

2014. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez szép volt de még nem volt ilyen élményem
2014. jan. 5. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
ne is legyen,amúgy tökéletesen igaz az első!ebbe vagyok benne!!
2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem félsz a csalódástól.
2014. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi kell ahoz hogy kötődjek valakihez?
2014. jan. 5. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
ne akarj kötődni,mert sosem szabadulsz tőle!
2014. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem kötődöm senkihez csak unom az egyedül létett a magányt
2014. jan. 7. 07:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom Erich Frommtól A szeretet művészetét.

Az első pedig a szerelemről írt, az nagyon más.

2014. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb kérlelhetetlenül a legjobbat akarni valakinek, ez lehet az elfogadott jelentés. Igazán a gyermekeink esetében tudjuk meg, mennyire határtalan is ez. Nem érzés, hanem erő.
2014. jan. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!