Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért, vagy mitől van hogy...

Az miért, vagy mitől van hogy nyáron kocogok vagy tollasozok és egy picit sem izzadok, de van amikor egy kis gyaloglás után vagy főzés közbe folyik a homlokomon, a nyakamon a víz?

Figyelt kérdés
62 éves nő vagyok!160cm 60kg!?

2014. jan. 5. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Talán azért mert főzés közben néha szokott gőz is felszabadulni és a melegben is izzad az ember, nem csak sportolás közben.
2014. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De ha 40 fokba tollaslabdázok és alig izzadok,de 25-30 fokba eszek egy meleg levest vagy elmegyek boldba leizzadok!
2014. jan. 5. 22:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentünk nyaralni a városba voltunk ruhába 40 fokba nem izzadtam szinte!Este elmentünk vacsorázni és nagymama módra tettem kis pirosítót és elkezdett folyni a fejemen utána le anyakamon majd végül rácsöpögött a fehér blúzomra!
2014. jan. 5. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyári estéken nagyon meleg van egy hétig vagy kettő-ig nincs semmi baj,és egyszer az unokám fölkelt és úgy kelek hogy izzadt a hálóingem a takaró nedves!De nem volt melegebb a szobában mint máskor!
2014. jan. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!