Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olyan felültöltős mosógépet...

Olyan felültöltős mosógépet keresek, amelyikben lehet folyékony mosószert is használni (van neki külön rekesz és nem folyik ki) nektek milyen gépetek van?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valakinek olyan gépe amiben tud foly. mosószert használni úgy hogy a megfelelő rekeszbe önti és nem folyik ki, legyenszíves nekem küldje el a gép fajtáját!!!!köszi

2014. jan. 3. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Háztartási gépszerelő vagyok(és volt műszaki eladó) így biztosan tudom hogy a felültöltős gépek 99 %-a használható folyékony mosószerrel.Sok laikus úgy gondolja kifolyik belőle de valójában nem.

De akár közvetlenül a dobba is öntheted hiszen a folyékony mosószereknél nem működik a megszokott adagoló funkció(még elöltöltősnél sem), azt már az első vízbeszívás kimossa a rekeszből.

Ez a megszokott adagoló funkció(tehát hogy minden mosási ciklusban legyen mosószer) csak a legmodernebb és általában a felső kategóriás gépeknél van beépítve ahol tényleg van külön folyékony mosószer rekesz.

Személy szerint Electrolux EWT1010E gépet használok és tökéletesen mos folyékony mosószerrel(ez még az ajtórekeszes de az új Electroluxok már dobrekeszesek)

2014. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint fölöslegesnek tartom(szakmabeli vagyok) hogy legyen benne de mint ahogy az előttem szóló kolléga írja naggyából mindegyikben van.Azért tartom fölöslegesnek mert ha az ember a dobba teszi azzal megspórol magának egy mosószer adagoló rekesz tisztítást(legalábbis félig meddig)Az előmosáshoz pedig általában port írnak elő a gyártók(legalább is az electroluxnál port láttam)
2014. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két kedves válaszolónak. Nekünk most ajtórekeszes elektrolux van, és ugye ahogy lecsukom az ajtót már be is folyik az össszes. nézegettem drágább gépeket ahol már nem az ajtón hanem a dob fölött van a rekesz, és amin van állító gomb folyékony mosószerhez nagyon drága. és csak ennyivel tud többet.
2014. jan. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!