Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam el?

Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Kicsit tobb mint egy honapja egy autobalesetben meghalt a baratnom, akit azota is nagyon gyaszolok.

Az elejen meg jol esett az egyutterzes, de amikor kozelgett a Karacsony, megprobaltam minden szomorusagomat felrerakni es megkertem a csaladom es a barataim (akikkel az unnepeket toltottem) hogy lehetoleg ne hozzak fel a temat.

Nem is mondtak semmit, de mindig sajnalattal neztek ram es nem tudom, hogyan mondjam el, hogy ez mar zavar, mert vegre megprobalom jol erezni magam es tudom, hogy ugysem fogom elfelejtenj, de legalabb ne juttassak mindig az eszembe! Mit csinaljak veluk?



2014. jan. 6. 00:22
 1/3 A kérdező kommentje:
20/F
2014. jan. 6. 00:24
 2/3 anonim válasza:

szerintem így, ahogy most leírtad. pl: "Kérlek, ne nézzetek rám sajnálattal, mert nagyon zavar, végre megpróbálom jól érezni magam. Tudom, hogy nem fogom elfelejteni, ami történt, de legalább ne juttassátok mindig az eszembe!"

ugyanakkor ne felejtsd el, hogy ez a normális emberi reakció, hogy így néznek rád - szerintem az a bajuk, hogy nem tudják, hogyan viselkedjenek veled szemben. Mondd el azt is, hogy mit szeretnél: a többiek (családod, barátaid, ...) hogyan viselkedjenek veled szemben.

2014. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2014. jan. 6. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!