Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan barátokra sikerült...

Olyan barátokra sikerült találnom, akik, hogy is mondjam, eléggé "menők", nagyon gazdagok, ismertek, hogy mutassam ezt a világnak anélkül, hogy bárki rámfogná, hogy csak villogok velük?

Figyelt kérdés

Nem tudom helyesen kommunikálni, biztos valami velem nincs rendben, de nem megy. Olyan emberekről van szó, akik olyan gazdagságban élnek, ami a legtöbb embernek elképzelhetetlen. Rendesek is hozzám, én is nagyon kedvelem őket, és, kövezzetekmeg, de néha azon kapom magam, hogy önmagam előtt menőzök, hogy milyen nagy dolog, ilyen barátokra találni.

Másrészt el is szégyellem magam magam előtt, mert mégis micsoda dolog, hogy arra vagyok büszke, hogy az ilyen nagymenők a barátaim.

Nem merném közölni a velük készült privát képeket oldalakon, egyrészt, mert nem akarom megsérteni a privátszférájukat, másrészt, mert ott az a dilemma, hogy ha kirakom, hogy velük járogatok ide és oda, akkor majd rámfogják, hogy azért barátkozok velük, mert azok, akik.

Ez nem igaz. De néha tényleg örülök, hogy ők azok, akik.

És azért, az egóm néha azt mondja, hogy "most megmutathatjuk annak a sok pletykásnak, hogy micsoda arcokkal barátkozol, rakd ki a képeket" - nem visz rá a lelkiismeret. Hogy lehet egyensúlyt teremteni ilyennél?

Tényleg nem tudom ezt a dolgot a helyén kezelni.

Talán sikerült leírnom, mi a probléma, kérem, aki tud, írjon véleményt.


2013. szept. 23. 02:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

A menő szót a cigányok és börtöntöltelékek használják. Most akkor végül is mi a gondod?


Tehát ha jól értem, te egy csóró kis senki vagy önmagad szemében és most összebarátkoztál a gazdag és ismert emberekkel.


(Ugye te is érzed az ellentmondást a sztoridban. Amúgy meg minek kertelsz, írd nyugodtan kikről beszélsz, mert lehet csak neked tűnnek fontos embereknek és mindenki más szerint meg átlagemberek. )

2013. szept. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem "cigány" hogy a te szavadat idézzem, sem csóró kis senki.

(Egyébként milyen jogon használod ezt a szót pejoratív értelemben, ki vagy te, hogy bárkit leminősíts?)

Nem írom le kikről van szó, de annyit igen, hogy nem hitvány senki médiacelebekről van szó.

A "sztorimban" nincs semmi ellentmondás.

Az a probléma, hogy nem tudom úgy kezelni a dolgot, hogy természetes legyen és hasson is annak.

Ha van használható ötleted, azt köszönöm, ha azért jöttél ide, hogy minősítgess, és három mondat alapján ítélkezz, inkább ne válaszoljál.

2013. szept. 23. 04:55
 3/20 A kérdező kommentje:

Kérlek, kedves válaszolók, vonatkoztassunk el a barokk-indiai-selyemvirágos-zebraszőnyeges-rokokókanapés-aranyozott terepjárós sztereotip nemmondommilyen arcoktól, nagyon nem erről van szó.

Nem az a fontos, hogy milyen emberekről van szó.

Hanem, hogy Nektek például mi lenne az első gondolatotok, ha valamelyik barátnál meglátnátok ilyen képeket az oldaln.

2013. szept. 23. 05:05
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nah figyelj.


Egy: nem te vagy gazdag, sikeres, stb ahogy írod, hanem ők. Erre lehetsz büszke, hogy ők a barátaid, de ha azt veszed észre ahogy írod is, néha ezzel menőzöl, akkor szállj le a földre gondolkodni kicsit. A barátság megszakadhat velük, de a menőzés miatt másokkal is, azt egyedül maradsz. Ha ők nem arcoznak, neked főleg nem kell. Rem érted. Ha csak a barátságuk elveszi azt aki vagy, baj van.

Kettő: ne foglalkozz azzal, h mit gondolnak arról hogy te meg ő, vagy ők miért is vagytok barátok. A ti dolgotok, nem másnak kell megfelelni. Ők is csak emberek. Nem tudom miféle (ha politikus, akk inkább hagyjuk :D) de tudod ha pl kép, akkor mondhatod neki, h feltennéd fészre mert szerinted jó lett, mit szól? Ezt illik egy mezei embertől is megkérdezni am. Ha lehet, akkor válald fel a barátságot, ne mer jaj mit mondanak.

Csak te maradj magad, azt nem lesz gond, semelyik részről.

2013. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudsz természetesen viselkedni velük, akkor nem a barátjuk vagy, hanem a "kiskutyájuk".


És szerintem ide is csak dicsekedni jöttél...

2013. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Az nem valami, ha te teszel ki képet róluk. (Nekem is van fotóm sok híres emberrel.)

Az a valami, ha ők teszik ki az oldalukra a közös képet veled. :)

2013. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
#6 nálad a pont
2013. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Persze, anonim oldalra biztosan dicsekedni jött... Okosok. :)


Nincs baj azzal, ha büszke vagy rájuk, de inkabb azzal foglalkozz, hogy ők a barátaid, kedvelitek egymást etc, ne azzal, hogy kik is ők. Nekem is voltak barátaim, akik közismertek vagy éppen gazdagok voltak, de soha sem ez érdekelt elsosorban.

2013. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
úgy vélem, hogy a nagyon gazdagok nem ismertek.
2013. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem jól közelíted meg ezt a kérdést. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy te csinálsz ebből túl nagy ügyet.

Számomra nem az adja meg egy ember értékét, hogy mennyi pénze van, vagy hogy mennyire ismert, hanem hogy milyen ember. Ha barátról van szó, akkor is ez a helyzet, lehet akármennyi pénze, és akármilyen ismert, ha leszerepel barátságból akkor cseszheti. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ők neked "csak" a barátaid, úgy vannak veled mint ember az emberrel és nem mint híresség az "átlag" emberrel, és egy ilyen kapcsolatban nem számít kinek mennyi pénze van. Rajtad kívül ezzel a kérdéssel ilyen mélyen senki nem fog foglalkozni. Ha kirakod a közös fotókat szerintem max csodálkoznak egyet az ismerőseid, hogy "jéé, nézd má a Norbi ismeri a Padödőéket, még le is vannak fotózva", aztán ennyi. Nekem is van olyan ismerősöm aki jó barátja egy nagyon híres, minden nap a tévében látott embernek és van kint a neten közös fotójuk is. És? :) Nem irigylem emiatt, nem nézem le emiatt, nem gondolom hogy jaszkarizni akar, eszembe se jutna hogy a pénz miatt teszi, vagy hogy csak azért mert van pénze.

Még rövidebben, nyugodtan tedd ki a fotót és ne foglalkozz azzal ki mit gondol.

2013. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!