Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bolondosságot ki lehet nőni?

A bolondosságot ki lehet nőni?

Figyelt kérdés
Nagyon bolondos vagyok: szétszórt, figyelmetlen..stb. Egyszerűen nem megy a koncentrálás, illetve nem megy olyankor, ha olyan infót hallok, ami nem érdekel, akkor lapáttal is töltögethetnék a fejembe, egyik fülemen be, a másikon meg ki. Jogosan megyek mások agyára, ha kérnek tőlem valamit, vagy elmagyaráznak valamit, de egy nap múlva már újra megkérdezem ugyanazt, mintha szóba se került volna tegnap. Ráadásul nem is emlékszem rá, hogy említve lett volna a dolog! Hogyan lehet fejleszteni a figyelmet? Mert amúgy ha valami érdekel, arra eszméletlen mennyiségű energiát, odafigyelést fordítok, de a többivel nem megy.

2014. jan. 6. 13:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok hibbant, szokták is mondani, hogy van sütnivalóm, csak egyszerűen bizonyos dolgokban olyan vagyok, mint egy félkegyelmű :D
2014. jan. 6. 13:21
 2/3 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, figyelni kell, ismételni magadban, és kész. Ha csak egyszer megjegyzed, attól még lehet hogy nem jegyezted meg rendesen, és kimegy a fejedből, sokszor van így
2014. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én mottóm is az "értem én de lexarom"
2014. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!