Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira kevés ilyen ember?

Miért annyira kevés ilyen ember?

Figyelt kérdés
Jó, biztosan van, de én egyet ismerek, vele is ritkán találkozom. Tehát olyan emberről lenne szó, akivel nyugodtan lehet beszélgetni érdekességekről, nem csak a mai generációban "menő" dolgokról. Gondolok én ezalatt olyasmikre, hogy pl. olvasok egy érdekességet, amit el akarok mondani valakinek, elkezdem, hogy "azt olvastam, hogy...", erre már leordítanak, hogy nem érdekli őket a hülyeségem. (és nem, nem vagyok stréber.)
2014. jan. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én szívesen meghallgatlak!
2014. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tévéből,internetről,rádióról,környezetből ráragad szinte mindenkire ez a "modernkor".
2014. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocsi, kevés AZ ilyen ember! :)

És köszönöm, de igazából az zavaró, hogy bárkivel beszélgetnék, de hülyének érzem magam mellette, mert úúútálom azt az össze-vissza "csevegést", amit manapság lehet folytatni, akárhova elmegyek.

2014. jan. 6. 18:44
 4/8 anonim válasza:
Velem is lehet szinte mindenről beszélgetni. :)
2014. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem rossz körökben mozogsz, mert nekem több ilyen ismerősöm is van, beleértve engem is.
2014. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talán.. De 14 éves lányként hova kéne mennem, iskolán kívül? :D
2014. jan. 6. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, hogy 14 évesként :D. Majd középiskolában talán lesznek ilyenek, bár én szerencsés vagyok, mert általánosban csak normális emberekkel voltam. Ez a lányok érnek hamarabb nem is biztos, hogy igaz, legalábbis agyilag nem. 16/F
2014. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére én a középiskolában találtam olyan barátokat, akikkel mindenről lehet beszélgetni. Te is nagyobb eséllyel fogsz ott ilyen emberekkel megismerkedni, bár lehet nem az elején.
2014. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!