Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiú mióta lehet azzal...

Egy fiú mióta lehet azzal szekálni, hogy "hogy néz ki?! "? Érdekli valamelyiket is?

Figyelt kérdés

OSztálytársamon röhögni szoktak a csajok, mert nem íbrják, és ilyeneket szoktak a háta mögött mondani: "Hogy néz már ki? Tiszta gáz, röhej! xDDD"


:D Egy fiút mióta érdekel a külseje? Mert egy lányt lehet bántani azzal, de egy fiút?


Nem, nem meleg a gyerek!



2014. jan. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem olyan szinten megbántottak ezek a dolgok hogy 7-8 év távlatában is emlékszek rá és jelentősen befolyásolta az önbizalmamat és a kezdeményező készségem. párkapcsolati szempontból
2014. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pedig egy fiút is lehet ezzel szekálni, lehet hogy téged ez nem érdekel, mivel te nem kaptál ilyen megjegyzéseket, és/vagy nem érdekel a külsőd, de igen is fontos a megjelenés
2014. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet..a testvérem is emiatt nagyon nagy önbizalomhiányban szenved, az utcára is alig lép ki..
2014. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, te sem örülnél neki, ha így kellene megtudnod, hogy nem jössz be a csajoknak. Pont azért, mert nem meleg, rosszul esik neki. Főleg ha a nála jóval bunkóbb alfahímek meg hetente cserélgetik a csajokat.

A fiúkat a külsejük tényleg olllllyan szinten nem érdekli, mint a lányokat. De ha azt mondják nekik, hogy ronda, akkor igenis van olyan srác, aki nagyon a szívére veszi, és meg is értem, miért.

2014. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom ezt most magadról írod, csak még az is rossz érzéssel töltött el téged, hogy írod. Engem is rendszeresen szekáltak, és hidd el nem jó emlékek. Mai napig befolyásol a múlt.
2015. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!