Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki használta már a Syoss hajvilágosítóinak valamelyikét? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék világosabb hajszínt,de félek kipróbálni,mert elég gyenge a hajam és kicsit hullik is.Akik már próbálták,nektek nem roncsolódott a hajatok?Nem jött ki több az átlagosnál?Meg voltatok vele elégedve?

Köszönöm a válaszokat.



2013. dec. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

fele akkora a hajam, mint előtte volt :) elég lesz így ?:D


18L

2013. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hullot a hajam, mint a záporeső. Ráadásul randa sárga lett a hajam. Én alfaparfot használok most. 2 havonta festem, nem sűrűbben, most 10es naturszőke vagyok 12es oxival. Tervezem hogy világosítok rajta később. Imádom. Ez az egyetlen festék amitől alig hullott ki hajam. A színe is csodás.
2013. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is alfaparfra szavazok!
2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor erről nagyon gyorsan le is mondtam!!!Az Alfaparfot meg fogom nézni.Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!