Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem ez így jó, akkor őt...

Szerintem ez így jó, akkor őt miért zavarja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik és eléggé közel is kerültünk egymáshoz az utóbbi időben.

A legjobb barátnőmmel jó barátok, és mondta a barátnőm hogy srác említette neki, hogy én mostanában megváltoztam.

Én annyit vettem észre, hogy mostanában már nem nagyon akarok megfelelni mindenkinek (bántottak az iskolában és ez még így van de már annyira nem intenzív, hosszú történet),és rájöttem hogy nem éri meg idegesíteni rajta magam.

De neki ez így miért rossz? És akkor miért nem a szemembe mondja?

Meg elkezdtem Black Veil Bridest hallgatni, akik történetesen emósok, és hogy kezdünk emósok lenni a barátnőmmel.

De külsőleg semmit sem változtunk/változtam.

Miért bánthatja ennyire?



Bocsánat ha rossz kategóriába tettem, és zavaros a fogalmazásom.


2014. jan. 12. 21:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és a legtöbb dologra már nemet tudom mondani, és rámondani hogy nem érdekel.
2014. jan. 12. 21:48
 2/2 anonim válasza:

1. Bántottak az iskolában? És mit kezdtél vele? Még mindig ezt teszik? Nem éri meg idegesítened rajta magad, de kéne kezdened valamit a helyzettel...ne te legyél már a kutya...

2. Mert nincs elég bátorsága hozzá, amit manapság meg lehet érteni, ha egy fiúnak igazán tetszik egy lány.

3. Ha külsőleg nem változtatok, akkor hogyan? Emósok lenni... inkább olvass utána, hogy valójában mit is jelent... :)

2014. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!