Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lenne az a normális, ha a másik szól, ha valami zavarja?

Figyelt kérdés
És nem megvárja, míg rosszabb lesz esetleg.
2013. jún. 2. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így kéne mindig de hát ez a világ ezt már nem érti meg .
2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a legésszerűbb megoldás.
2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrét példa nélkül nehéz lenne válaszolni,így csak a te szemszögedből látjuk.
2013. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. -.-
2013. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ideális világban ez így működik.
2013. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hyatt ***** válasza:

Elvileg az- Gyakorlatilag néha nem is igazán tudja megfogalmazni néha a másik, hogy mi zavarja igazából.

Például: Utálom, hogy a teáscsészének kifelé áll a füle típusú viták mögött gyakran az húzódik meg hogy húzz már kicsit el a lakásból mert idegest, hogy mindig itt vagy a nyakamon. Amit persze nem mondunk a másiknak... ... főleg amikor nem is tudjuk megmondani miért érezzük ezt, miközben szeretjük.

2013. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy verbális dologról van szó, ami folytatódott egy ideig, nem bántó jelleggel, viszont a másik úgy vette. Csak egyszer kellett volna szólni miatta, de a másik inkább csak nyelt...
2013. jún. 2. 13:43
 8/9 hyatt ***** válasza:

itt meg neked kellene érezni hogy meddig mehetsz el :).

Mondjuk tényleg jó lenne tudni hogy miről van szó és kik között.

2013. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatban, az mindegy melyik fél milyen nemű.

Tudom, hogy valószínűleg időnként kicsit messzire mentem, ez az én hibám, viszont nem gondoltam, hogy nem szól rögtön, meg igazából így még senki nem vette fel ezt a dolgot. Inkább szóltak miatta, nem csak tűrték. Meg én igazán nem gondoltam bántónak.

2013. jún. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!